פרגולות בקיץ ופרגולות בחורף
קטגוריה: פרגולות

פרגולות בקיץ ופרגולות בחורף

פרגולות משמשות אותנו על מנת שנוכל לפוש בגינה שלנו וליהנות מהצללה, לרוב עיקר האירוח והבילוי מתרחש מתחת לקירוי שלנו ועל כן ישנם מגוון גדול של סוגי פרגולות כאשר הם נבדלים ביניהם בחומרי הגלם מהם הם נבנו ובסוג הקירוי שלהם. פרגולות בקיץ עדיף שיהיו אווריריות יותר מאשר בחורף. בחורף עדיף שנוכל למנוע חדירת מי גשמים, כך נוכל לשבת תחת הפרגולה גם בחורף.

adv1

פרגולות מאלומיניום, להביא את הפנים החוצה

פרגולות מאלומיניום הן הפשרה המושלמת בין פנים וחוץ, עיצוב הבית הנפלא שלכם יכול בקלות להשתלב עם פרגולות אלומיניום. אם אתם רוצים ליצור את הנוחות של הסלון שלכם בחצר או בגינה הרי שפרגולה תאפשר לכם את החופש הזה. אתה יכול להביא את הריהוט המפואר מהסלון אל החוץ, וכאשר אתה מרגיש שמתחיל לרדת גשם אתם פשוט סוגרים את השלבים של הקירוי.

בהנחה שבחרתם פרגולות מאלומיניום שניתנות לכיוון ידני או חשמלי.

עיצוב פרגולות מאלומיניום

מגוון הסגנונות והעיצובים של פרגולות מאלומיניום עם טקסטורות וצבעים מדהימים שמשלבים שלבים, בד או כל סוג אחר של עיצוב מאפשרים דרך מסוגננת להגן על האורחים שלכם ומשפחה מהשמש והגשם - ועדיין ליהנות מהאוויר הצח. אתם יכולים לבחור מתוך עשרות רבות של עיצובים שמדמים פרגולה מעץ, קורות עץ גושני ועוד. אפילו הגימור של צביעת הפרגולות מאלומיניום ניתן לבחירה, חלק, קליפת תפוד או טקסטורת עץ.

טכנולוגיה גם בפרגולות מאלומיניום

פרגולות מאלומיניום הן אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור אלה שרוצים לנהל שטח פתוח על ידי יישום מערכת אוטומטית. פרגולה זו יכולה לעמוד בפני שינויי מזג אוויר, כך שאין צורך לדאוג. העיצוב של פרגולות מאלומיניום מתאים בצורה מושלמת לבית מודרני. בעזרת פרגולה מאלומיניום ניתן ליצור חלל פתוח ללא קשר ישיר המשויך לבחוץ מאחר שניתן יכול להוסיף מראה זכוכית לעיצוב הכללי. חוץ מזה, פרגולה מאלומיניום יכול גם להיות מצוידת במערכת אוטומטית שיכולה לעזור בפתיחה או סגירה של הקירוי ובכך לשלוט על אור השמש או בחורף על סגירה מלאה של הגג ובכך לשמור על הרהיטים מהגשם וכל מזג אוויר קיצוני אחר.

בחירה של פרגולות מאלומיניום חוסכות לנו כסף ועלויות בטווח הרחוק, כך שלא תתעו לחשוב כי העלות היא יקרה מכיוון שהיא מתגמדת לאורך הזמן ונעלמת כאשר אתם למעשה חוסכים בעלויות התחזוקה שלעומת האלומיניום בעץ הן נדרשות שוב ושוב, בעץ יש צורך בתחזוקה של הצבע, חיטוי נגד מזיקים וחיזוק הקורות בעקבות שינויים של מזג אוויר, פעולות תחזוקה אלו כלל לא קיימות באלומיניום.