חורף מהנה עם פרגולה מאלומיניום
קטגוריה: פרגולות

חורף מהנה עם פרגולה מאלומיניום

החורף הגיע ואיתו הגשמים, כמה נחמד לצאת לגינה וליהנות ממראה הגשם היורד, הריחות המשכרים של החורף ולשתות כוס תה צמחים שקטפתם ישירות מהגינה שלכם. התיאור הזה אינו רחוק כל כך מהמציאות, אם יש לכם פרגולה מאלומיניום תוכלו ליהנות באופן מלא מכל עונות השנה גם בקיץ וגם בחורף.

adv1

שיפצתם? ריצפתם? מי בדק לכם?

אין כמו שיפוץ לבית, פעם בכמה שנים חייבים ליצור שינוי, לעיתים השינוי גדול ולעיתים קטן אבל כל שינוי יוצר הבדל. בדק בית בא לתת לנו מענה על ההבנה של מה כרוך באותו שיפוץ אנו עומדים לבצע. חשוב לציין כי בדק בית מבצעים ברכישת נכס חדש, או יד שנייה ולפני שיפוץ רציני בבית. הסיבה היא שאם נניח רכשתם בית חדש או לא חדש וגרתם בו תקופה וכעת אתם שוקלים שיפוץ ולא ביצעתם בדק בית חשוב שתעשו אותו. בדק בית ייתן לכם את התמונה האמיתית לגבי מצב הבית שלכם יהיה לכם מאוד קשה לגלות באמצע השיפוץ שיש צורת בהחלפת צנרת אינסטלציה, או שהוספת קו חשמלי הופכת לחידוש חצי ארון חשמל.

 

מה תורם לנו בדק בית

בדק בית כאמור נותן לנו את תמונת המצב האמיתית לגבי הבית שלנו והאופן שהוא בנוי. לעיתים בעת רכישת בית בין אם הוא חדש או מיד שנייה יהיו לא מעט דברים שנסתרים מעינינו, לעיתים לחות או פטריית עובד אינה מושכת יותר מידי תשומת לב אולם כאשר מסתתים את קיר המקלחת על מנת להחליף חיפויים מגלים לפתע שהקבלן חסך ובמקום צנרת פלסטיק הוא השתמש בצנרת מתכת שהחלידה והתפוררה יחד עם ההריסה. לכן הבדיקה שמבצעים לבית תמיד עדיף שתתבצע עוד לפני שרכשתם אותו אולם יחד עם זאת אם כבר רכשתם ולא ביצעתם בדיקה הרי שרע לפני שמשפצים כדאי לכם מאוד לא לוותר ולבדוק את הבית על מנת שהאומדן שלכם למחיר השיפוץ יהיה קרוב ככל האפשר למציאות האמיתית. בדק בית מקיף את כל המערכות של הבית שלכם, החל מבחינה ויזואלית חיצונית שתגלה בעיות של רטיבות ועד לבחינת קווי החשמל והמים. לעיתים בדק בית חוסך לכם הוצאות רבות ועלויות גבוהות בכך שמראש תימנעו מלבצע שינויים כאלו או אחרים. דוגמה לבדק בית לפני שיפוץ: בשיפוץ המדובר רצו להדביק רצפות על רצפות קיימות ובכך לחדש את המראה הכללי של הבית. בדק בית גילה פערים בגבהים בתוך הבית שעלולים ליצור בעיה בשיפועים. כלומר בעת שטיפת הרצפות המים יזרמו לכיוון אחר מהנדרש, את הריצוף אמנם ביצעו אך דאגו מבעוד מועד לתקן את זווית השיפוע ובכך למנוע את המשכיות הבעיה שכבר הייתה.

במי לבחור עבור בדק בית?

ישנם בכל מקצוע הרבה בעלי מקצוע, חלקם מיומנים יותר וחלקם פחות. יש חשיבות רבה לבחירה נכונה של חברה לבדק בית על מנת שהבדיקות יהיו איכותיות ואמינות ככל האפשר. ישנה בעיה בבחירת חברה לבדק בית והיא שכל מבנה או בית הוא לגופו ואין דרך לומר באופן חד משמעי שבבית אחד היה כך ובאחר היה אחרת, לכן בדק בית נמדד על פי הוותק, הניסיון וההמלצות. ככל שיש יותר וותק יש יותר ניסיון, ככל שיש יותר ניסיון יש יותר לקוחות ממליצים. וחשוב לבחור בחברה מומלצת.