פרגולות מאלומיניום לחורף מושלם
קטגוריה: פרגולות

פרגולות מאלומיניום לחורף מושלם

תארו לכם יום חורפי מוכר בישראל... חמים ביום וקר בלילה, גשם? לא בטוח שיורד. מוכר לכם? פרגולות מאלומיניום הן הדבר המתאים ביותר לנו לימות החורף במיוחד וגם לימות הקיץ. אצלנו עונות השנה הפכפכות ביותר, לא תמיד גשום, לא תמיד מאוורר אבל תמיד צריך הגנה מלמעלה, אם זה מפני השמש או הגשם. פרגולות מאלומיניום מספקות את הסחורה. ישנם סוגים שונים של פרגולות מאלומיניום כאשר העיקריים שבהן הם פרגולות קבועות ופרגולות עם תריסים חשמליים, אין זה משנה איזו תבחרו העיקר שתזכרו כי פרגולות מאלומיניום הן חזקות ועמידות מאוד לאורך שנים.

adv1

אספקת סולר, הרבה מעבר לתדלוק משאיות

אחד מהנוזלים הנפוצים בעולם להנעת כלי רכב הוא ללא ספק הבנזין אולם לבנזין יש יתרונות וחסרונות כאשר החיסרון הבולט הוא עניין הנפיצות והדליקות שלו. תארו לכם שעד לפני מספר שנים הדלק העיקרי להנעת רכבים צבאיים ואפילו טנקים היה לא אחר מאשר הבנזין, דבר שהעלה את רמת הסכנה להתלקחות ושריפה בעשרות מונים. כיום אספקת סולר לטובת רכבים גדולים ותעשייתיים הוא דבר שבשגרה, אספקת סולר מתבצעת עבור משאיות, רכבי צמ"ה, כלים צבאיים, טנקים ומכונות נוספות. אולם הסולר משמש אותנו למגוון דברים נוספים ואנו רואים עם השנים כי אספקת סולר מתבצעת לטובת גופים פרטיים לטובת חימום והסקה או אפילו עבור כלי רכב פרטיים המונעים על סולר.

 

מקור הסולר

כאשר חיפשו דרך להניע כלי רכב בצורה בטיחותית יותר וזולה יותר מצאו כי חימום נפט לטמפרטורות גבוהות מאוד של 392 פרנהייט מזדקק הנפט והופך להיות סולר.בעבר מיכליות שביצעו אספקת סולר הכילו נוזל סמיך ושומני מאוד, הסיבה לכך נבעה מערבוב הסולר עם תוספים כגון גופרית, מי שזוכר את האוטובוסים מעלי העשן השחור עם הריח הייחודי שגם לכאבי ראש ושם לב שהם נעלמו מהשטח הרי זה בזכות העובדה שהפחיתו את כמות הגופרית בסולר ובכך הפכו אותו לידידותי יותר לסביבה. אספקת סולר מתבצעת על ידי מיכליות ומשאיות להובלת דלקים, ניתן לבצע אספקת סולר לבתים פרטיים לטובת חימום והסקה וגם לתחנות דלק על מנת לתדלק רכבים ומשאיות. יש יתרונות רבים לסולר והבולט שבהם הוא ללא ספק העלות שלו ביחס לדלקים אחרים כגון נפט או בנזין.

 

על אספקת סולר והשימושים השונים

כפי שציינו אספקת סולר מתבצעת למגוון שימושים החל מתדלוק רכבים ועד להסקה וחימום מבנים ובתים, הסיבה לכך היא שאמנם החורף שלנו אינו הקר ביותר אם בכלל ניתן לקרא לו חורף אבל במקומות אחרים בעולם כאשר הטמפרטורות צונחות מטה חיפשו פתרונות חימום נוספים מעבר לחימום על בסיס של עץ או דלקים יקרים, אספקת סולר לחימום ולהסקה היא התשובה מכיוון שסולר זול משמעותי ובנוסף בזמן החימום הסולר ומגיע לטמפרטורות גבוהות יותר כלומר נצרכת כמות סולר נמוכה יותר לטובת החימום. התקנת קמין מבוסס סולר בבתים פרטיים הפכה להיות עניין שגרתי אולם לא די בכך מכיוון שהסולר מפיק חום רב יותר מתקינים אמצעי הסקה משותפים בבניינים ועל ידי אספקת סולר לצובר אחד משותף ניתן לחמם מספר רב של בתים. המענה של החלפת הנפט או העצים על ידי סולר הביא יתרונות רבים כגון חיסכון בהוצאות, הרי הסולר זול יותר. ביטחון ברציפות החימום, הרי בחורף תמיד יש הפסקות חשמל וחימום על סולר לא צריך חשמל, אי דליקות, כלומר הסולר בטוח לשימוש מכיוון שאינו חומר מתלקח או נפיץ. והיתרון הגדול ביותר הוא נושא הבריאות, להבדיל ממזגן הסולר אינו מייבש את האוויר וכן נמנעים תופעות הלוואי של כאבי ראש או העברת מחלות.