פרגולות בקיץ ופרגולות בחורף
קטגוריה: פרגולות

פרגולות בקיץ ופרגולות בחורף

פרגולות משמשות אותנו על מנת שנוכל לפוש בגינה שלנו וליהנות מהצללה, לרוב עיקר האירוח והבילוי מתרחש מתחת לקירוי שלנו ועל כן ישנם מגוון גדול של סוגי פרגולות כאשר הם נבדלים ביניהם בחומרי הגלם מהם הם נבנו ובסוג הקירוי שלהם. פרגולות בקיץ עדיף שיהיו אווריריות יותר מאשר בחורף. בחורף עדיף שנוכל למנוע חדירת מי גשמים, כך נוכל לשבת תחת הפרגולה גם בחורף.

adv1

רק עם כספת אפשר לישון בשקט

כספת

בשנים האחרונות, הפופולריות של כספות ביתיות ממשיכה לעלות בקצב מהיר. הגידול בצריכת כספות ביתיות נובע מתוך המון ניסיונות פריצה חוזרים ונשנים לדירות ובתים פרטיים. אנשים מאסו בתחושת הפחד והחשש שמרגישים כל פעם שעוזבים את ביתם וכאשר הם הולכים לישון. כספת ביתית יכולה להבטיח הגנה מצוינת וגם אתם, אם יש ברשותכם רכוש בעל ערך כלכלי ורגשי גבוה בבית שלכם, תוכלו להגן עליו בצורה מצוינת.

אם כך, איך בוחרים את הכספת הביתית, האם זה מספיק לגשת לחנות ולרכוש כל סוג של כספת או האם צריך להבין בסוגים השונים המוצעים למכירה. בשורות הבאות אפרט על סוגים של כספות, אילו כספות יעילות עבור שימוש ביתית, משרדי, תעשייתי וכולי. טרם רכישת כספת לשימוש פרטי, מומלץ מאוד לרכוש ידע בסיסי על מנת שלא תרכשו כספת יקרה שאינה מתאימה ביכולותיה להגנת רכושכם היקר. ישנן כספות שנמכרות ברשתות המציעות למכירה מוצרים שונים שאינם קשורים לענף וביניהם גם כספות. ההמלצה היא לא לרכוש כספות במקומות כאלה כיוון שהן לא מציינות יכולות מיגון וודאיות.

כספות מסוגים שונים

כספת היא מוצר בעל חשיבות רבה. על מנת לבחור את הכספת נכונה שתעניק הגנה טובה לרכוש היקר שלכם, ישנם כל מיני מאפיינים על פיהם מומלץ לרכוש את הכספת. הנה כמה דוגמאות למאפיינים בעלי חשיבות גבוהה:

  • גודל: רוב האנשים שרוכשים כספת ביתית, אינם זקוקים לכספת גדולה במיוחד. חשוב אבל לקחת בחשבון את כמות התכולה אותה אתם מעוניינים להכניס אל פנים הכספת. לצורך העניין, ישנן כספות ביתיות שניתן לבטן ולהסתיר בתוך הקיר אך עובי הקיר הוא 20 ס"מ כך שגודל הכספת בעצם מוגבל. עמדו את גודל התכולה שלכם ובחרו בהתאם.
  • מנגנון: בחירת מנגנון המיגון חשובה בגלל כמה סיבות. ראשית, על מנגנון הכספת להיות יעיל ואיכותי כך שימנע ניסיונות פריצה שונים. ישנן כספות שיש בהן יותר ממנגנון נעילה אחד וזאת על מנת להעלות את רמת המיגון שלהן. שנית, בחרו מנגנון שיהיה נוח לתפעול עבורכם. בין המנגנונים השונים נמצא מנגנון שננעל על ידי מפתח שיניים, מנגנון ביומטרי(טביעת אצבע), מנגנון אלקטרוני הננעל באמצעות קוד סודי וכולי.
  • תקן: כספות שקיבלו תקן הן כאלה שעברו בדיקות ומבחנים שמציינים את יכולות המיגון שלהן. ישנן כספות עם תקן עמידות בפני אש, תקן עמידות בפני פריצה על ידי קידוח, על ידי פיצוץ וכולי. וודאו האם תכולתכם זקוקה לכספת בתקן ובחרו בהתאם.

היכן רוכשים כספת ביתית

כספת באופן כללי, אין זה משנה אם אתם זקוקים לכספת ביתית, משרדית או אחרת, מומלץ לרכוש רק מחברה מקצועית. רכישת כספת מאנשי מקצוע תבטיח שזו אכן בחירה נכונה ושהכספת היא איכותית ובעלת יכולות המיגון המתאימות והטובות ביותר. אם הכספת זקוקה להתקנה, רק איש מקצוע עם ההסמכה הנכונה רשאי לעשות זאת. לסיכום, אל תתפשרו ברכישת הכספת שלכם ותוכלו לישון בשקט.