עיצוב גינות ותכנונם
קטגוריה: עיצוב גינות

עיצוב גינות ותכנונם

גינה יפה לא מסתכמת רק בפרחים ועצי נוי. עיצוב גינות כולל גם את הריהוט שאנו משייכים אליו. הריהוט יכול לכלול שולחן וכיסאות, פרגולה, עמודי תאורה ואף אדניות ועציצים. עיצוב גינות מרוהטות יוצר סביבה טובה יותר למשתמשים, נוחות והנאה מושלמת. מעבר לבחירת הריהוט המתאים התכנון עצמו צריך להיעשות על ידי בעל מקצוע. עיצוב גינות לקוי ילווה אתכם זמן רב יגרום לעוגמת נפש.

adv1

מהי החשיבות של כספות בתקן

כספות בתקן

ישנם המון סוגים של כספות שונות עם רמות הגנה שונות וכמובן שמעניקות הגנה עבור תכולות יוצאות דופן ושונות אחת מהשנייה. על מנת לבחור כספת חדשה איכותית ומתאימה לרכוש היקר לו אתם רוצים להעניק ביטחון מלא, ישנם כל מיני קריטריונים חשובים שלפיהם מומלץ לבצע את הבחירה. אם אין לכם ידע בענף הכספות ואינכם יודעים היכן מתחילים, אולי השורות הבאות יעזרו לכן לקבל מידע בסיסי שיכול לסייע ברכישה.

כאשר מתחשבים בקריטריונים השונים המאפיינים את הכספות, ניתן לוודא שאכן הכספת תעשה את עבודתה כמו שצריך. התייעצות עם בעל מקצוע כמובן שתהיה המעשה הנבון ביותר אך לפני כן, הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת. כספות בתקן הן כספות מאוד איכותיות וכאלה מהסוג היחיד שיוכל להבטיח וודאות מלאה של רמות מיגון שונות.

כספות בתקן מה זה אומר

כספות בתקן הן קבוצה מאוד גדולה של כספות בתוך הענף המאוד רחב של הכספות השונות. כספות בעצם מקבלות תקן לאחר שעברו סדרות של מבחנים שבדקו את יכולותיה של כל כספת וכספת בפני סוגים שונים של פריצות ונזקים שונים העלולים להיגרם לתכולה היקרה. התקנים הבולטים ביותר הם התקן האמריקאי והתקן האירופי שמודדים ומציינים את יכולות המיגון של כספות לאחר שבדקו אותן אך באופן שונה. בתקן האמריקאי בודקים את עמידות הכספות בפריצות הנעשות דרך הדפנות השונות של הכספת ובתקן האירופי בודקים את עמידות הכספת בפני פריצה דרך החזית הראשית שלה כלומר, דרך הדלת של הכספת. לחלק מהתקנים ישנה התאמה באזורים השונים אך בין חלק אין התאמה כלל וזוהי הסיבה שצריך להבין את המאפיינים ורמות המיגון השונות של כל כספת. תקנים מציינים לא רק עמידות בפני סוגים שונים של פריצות אלא גם עמידות בפני כל מיני נזקים שונים שעלולים להתרחש, עד כמה הכספת תוכל להגן על התכולות השונות ולכמה זמן. ישנן כספות מסוימות שקיבלו תקן המציין חסינות בפני אש עבור תכולות שונות כמו ניירת או מדיה מגנטית. חומרים שונים נשרפים בטמפרטורות שונות לכן התקן יציין למה מיועדת הכספת ועד איזה טמפרטורה הכספת תוכל לעמוד בפני אש. ישנן כספות חסינות בפני אש המסוגלות להגן על תכולה לזמן קצר וכאלו שיכולות לפרק זמן ממושך יותר. ישנם כספות שמסוגלות לעמוד בפני ניסיונות פריצה שונים כמו על ידי השימוש במקדחה, מכשיר המבער ועוד מכשירים שונים אחרים שאינם מותאמים לפריצת כספת מקצועית.

היכן מומלץ לרכוש

כספות בתקן יש בסוגים רבים לכן לרכוש כספת כזו היא קודם כל החלטה נהדרת כי היא היחידה שיכולה להעניק וודאות לגבי רמת המיגון הספציפית שלה. שנית, רכישה נכונה כדאי לעשות אצל חברה שזוהי המומחיות שלה והיא תוכל לייעץ לכם לגבי הכספת הנכונה והמתאימה ביותר עבור התכולה היקרה והספציפית שלכם. חברה מקצועית תיקח בחשבון את כל הקריטריונים שיעניקו לרכוש שלכם הגנה מלאה, היא תתחשב בגודל, במסה ובמיקום הנכון המומלץ לכספת.