קטגוריה: עיצוב פנים

שיפוצים עם גבס - הבחירה המושלמת לשיפוץ

עבודות שיפוצים עם גבס נפוצות מאוד בשנים האחרונות בקרב חברות השיפוצים ובעלי המקצוע. הגבס הוא חומר קל, נוח לעבודה וזול ולכן מרבית אנשי המקצוע העוסקים בשיפוצים מעדיפים לעבוד עם גבס. אם אתם עומדים לפני שיפוצים ויש באפשרותכם להשתמש בגבס, אל תהססו – עבודות גבס הן פיתרון שיפוץ אידיאלי לשדרוג הדירה שלכם

adv1

כבר לא עולה כל כך יקר להאיר את הסלון [נברשות משולבות לדים]

אחד החדרים שנמצאים בשימוש יותר מיתר חדר הבית הינו חדר האורחים, הסלון בשמו המוכר יותר. לרוב עיצוב פנים הבית מתחיל מהסלון מכיוון שזהו החלל בו אנו מארחים או מבלים את רוב הזמן, מן הטבע הוא שחלל זה יהיה גם מואר יותר מיתר חדרי הבית. הדרך הנפוצה ביותר להאיר את חדר האורחים הינו על ידי התקנת נברשות בתקרת החדר.

 

נברשות בבית עניין יקר

נברשות הן בעלות 2 מטרות עיקריות, הראשונה כמובן להאיר את החלל בו הן מותקנות ואילו השנייה לתת מראה מעוצב יותר ומרשים יותר לחדר. הנברשות המוכרות מאפשרות התקנת מספר רב של נורות והדלקתן בבת אחת או קבוצה נפרדת בכל פעם. בדרך זו כאשר היינו רוצים ליצור הארה מוגברת למעשה היינו מדליקים את כל הנורות יחד, ואם יש לנו נברשות עם 10 או 20 נורות הרי שצריכת החשמל היא גבוהה מאוד והעלויות הן גבוהות גם כן. אולם עם ההתקדמות וההתפתחות של נורות הלד ניתן להתקין בנברשות במקום נורות הליבון הרגילות חלופה שנותנת מענה איכותי יותר, חסכוני יותר ולרוב גם מאיר יותר. הלד שנכנס באיטיות מצערת לתודעה יצר פיתרון מצוין לבעיית הצריכה הגבוהה של הליבון, הלד צורך כעשירית חשמל ואורך חייו פי 10000 יותר, העלות היקרה לכאורה של נורת הלד מתגמדת לעומת החיסכון העצום לאורך שנות השימוש. אולם לא בזה מסתכם היתרון של נברשות עם לד, מגוון הסגנונות והעיצובים גדל משמעותית. הסיבה לכך היא שבגלל שהלד אינו יוצר חום ניתן ליצור מנורות ממגוון חומרי גלם כמו נייר, קרטון, פלסטיק או אפילו עיצובים ללא גוף תאורה בכלל.

למה לבחור בנברשות?

הדעה הרווחת והצפויה היא שיש חלל כמו סלון אז הברירה הטבעית היא התקנת נברשות. אולם לא כך הם פני הדברים, בזכות העובדה שיש נורות לד כבר אין חובה להשתמש בנברשות, קרניזים, הנמכות תקרה ונישות מעוצבות מגבס מעוטרות כברירת מחדל כיום עם נורות לד, אך בכל זאת על מנת לתת ארשת הדר לחדר המגורים . אירוח . סלון הרי שנברשות בתקרה יהיו האלמנט שייתן את הטאצ' הסופי לעיצוב הכללי.