עיצוב גינות עם בריכת דגים
קטגוריה: עיצוב גינות

עיצוב גינות עם בריכת דגים

אחד הדברים היפים ביותר והמרגיעים ביותר הוא בריכת דגים אצלכם בגינה. עיצוב גינות שכולל בחובו בריכת דגים, ואין הכוונה לגיגית אלא לבריכת דגים מושקעת, רחבה מוארת ויפה. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי בריכת דגים כחלק מעיצוב גינות הוא אלמנט שדורש תחזוקה וטיפוח. אם העבודה בוצעה כהלכה סביר להניח כי גם התחזוקה תהיה קלה יחסית. בסופו של יום עיצוב גינות שכולל בריכת דגים ישאיר את המבקרים והאורחים פעורים פה ויהוו מקור לשלווה ורוגע.

adv1

מערכת קרוי אדריכלית חדשנית

מערכות פנלים

ישנם לא מעט מבנים הזקוקים למערכת קרוי אדריכלית שיודעת לעמוד בפני תנאים קשים של מזג אוויר בנוסף, בעומסים רבים. על מנת שמערכת כזו תוכל להיות יציבה ובעלת שלד חזק היא צריכה להיות מתוכננת אדריכלית בקפידה. קרויים גדולים מהסוג הזה נוכל לראות במבני מסחר גדולי ממדים, באצטדיונים רחבים, מבני ספורט למיניהם, בברכות אולימפיות ואפילו בבתים פרטיים.

מערכת קרוי זו מאפשרת ומעניקה לא מעט יתרונות לשטחים ומבנים הזקוקים לעמידות גבוהה בפני תנאי אקלים ושינויים נוספים. מערכת פנלים מסוג "סנגלייז" היא מערכת שפותחה במיוחד בטכנולוגיה מיוחדת על מנת לסייע לשטחים ומבנים גדולים במיוחד להיות עמידים לתקופות ארוכות מאוד. למרות שמערכת מסוג "סנגלייז" תוכננה לראשונה עבור מבנים גדולים מאוד, עושים בה שימושים רחבים נוספים שמסייעים גם לאנשים פרטיים, מוסדות ציבוריים, עסקים שונים ועוד.

מהם המאפיינים של מערכת פנלים זו, על כך ארחיב בשורות הבאות. מערכת זו היא אינה מערכת הפנלים היחידה שניתן למצוא בענף הקרוי, אך היא מתאימה מאוד למבנים ספציפיים.

יתרונות ה"סנגלייז"

כפי שהתחלתי לציין קודם לכן, "סנגלייז" היא סוג אחד בתוך קבוצה רחבה יותר הנקראת מערכות פנלים. בין המערכות הללו נוכל למצוא מערכת בשם "סנפל" המיועדת גם כן עבור יישומי קרוי אדריכליים ולה את המאפיינים שלה. מערכת נוספת היא מערכת "פלקלד-פרו" ממנה מייצרים חיפויי קירות עבור מבנים וחללים הזקוקים לציפוי ברמת סניטציה גבוהה במיוחד. הנה המאפיינים של מערכת "סנגלייז":

  • עמידות: מערכת "סנגלייז" מורכבת מלוחות שטוחים ופרופילי אלומיניום מה שמאפשר לה למנוע נזילות של מים, מאפשר התכווצות והתפשטות, עמידות בעומסים גבוהים והיא מתאימה למגוון של שלדים תומכים. השיטה המונעת נזילות נקראת "תפר עומד".
  • התקנה: מערכת "סנגלייז" היא אינה מסובכת להתקנה, היא בעצם פתרון קרוי מלא שאינו מצריך חומרי איטום.
  • תחזוקה: מערכת מסוג "סנגלייז" מצריכה תחזוקה מינימלית כיוון שיודעת לשמור על המראה שלה כמו על איכותה למשך תקופות ארוכות טווח.
  • אסתטיקה: מערכת "סנגלייז" מתאימה מאוד לקרוי קשתי ומגיעה במגוון גוונים הכוללים בולמי חום המשפרים את האקלים במבנה ומקדמים חיסכון משמעותי באנרגיה.

מתי עוד משתמשים במערכת "סנגלייז"

את המערכת המדוברת נוכל למצוא כאשר מייצרים ממנה פתרונות שונים כמו זיגוג אדריכלי, קרוי פתחי תאורה באצטדיונים וברכות אולימפיות. בנוסף, נוכל למצוא את מערכת ה"סנגלייז" כאשר מקרה שווקים שונים, שבילים הזקוקים לקרוי, כניסות למבנים ועוד. מערכות פנלים הן מערכות המציעות פתרונות הנדסיים יעילים עבור מבנים רבים. מערכת "סנגלייז" עשויה מפוליקרבונט שטוח ומעניקה יתרונות רבים למגוון של מבנים. כל אחת מהמערכות הללו עונה על צרכים ספציפיים התורמים לאיכות ויציבות החללים והמבנים למיניהם. התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות תורמת גם לענפי התכנון והבנייה וכיום ישנן מערכות הבנויות גם מחומרים איכותיים ועמידים וגם באופן מיוחד ויעיל השומר על איכויותיו של המבנה לאורך שנים. מערכת זו מעניקה מראה נקי ויוקרתי העומד בתנאים קשים למשך שנים רבות.