קטגוריה: עיצוב גינות

עיצוב גינות מיוחדות בשילוב אלמנטים מעץ

אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר והקלים ליישום ושימוש הוא העץ. השימוש בעץ לעיצוב פנים ועיצוב גינות תופס מיום ליום חלק נכבד יותר ויותר. העמידות יחד עם המראה הטבעי מאפשרים תכנון ועיצוב גינות כמעט בכל סגנון וגוון, החל מריהוט גן מעץ, פרגולות מעץ מלא או גושני, שבילי הליכה ודקים.

adv1

ותיק אך לא עתיק, זרוע חשמלית למסך טלוויזיה

לאחרונה אנו שומעים יותר ויותר על זרוע חשמלית שניתן לחבר אותה למסך שלנו. חלקנו בטוח כי זהו טרנד חדשני אולם בפועל כבר שנים שיש זרוע חשמלית אך המחיר שלה היה גבוה מאוד ורק מעטים יכלו להרשות לעצמם את ההתקנה הזו.

כיום כשהשוק מחול נפתח לרווחה נכנסו לשוק דגמים רבים וביניהם אלו המיובאים מן המזרח. זרוע חשמלית מהווה את הפתרון המושלם לשילוב עיצוב עם טכנולוגיה ונוחות. אלו למעשה 3 המרכיבים העיקריים שאנו מקבלים עם התקנת זרוע חשמלית. אולם לא כל זרוע חשמלית מתאימה לנו בדיוק כמו שלא כל מסך מתאים לכל זרוע חשמלית, חשוב לבדוק היטב ולהתאים את הזרוע למסך על מנת שנוכל ליהנות ממנה לזמן רב וללא תקלות.

סוגים של זרוע חשמלית

כאמור זרוע חשמלית מתחברת אל המסך שלנו ומאפשרת לנו לקבל זוויות צפייה שמתאימות לנו. למעשה על ידי מתן פקודה משלט רחוק אנו יכולים לקרב או להרחיק את המסך בדגמים אחרים אנו נוריד את המסך מהתקרה או נעלה אותו מרהיט. חשוב מאוד להגדיר את אופי השימוש שלנו ואת הצרכים על מנת שבחירת זרוע חשמלית תהיה נכונה לנו מבחינת השימוש. על מנת לבחור נכון צריך להבחין בין הסוגים השונים של הזרועות החשמליות:

  • זרוע חשמלית לתלייה על קיר - אחת מאפשרויות ההתקנה הנפוצות יותר היא התקנה על קיר. בעזרת הזרוע תוכלו לכוון את המסך ולצודד אותו ימינה או שמאלה בעזרת שלט רחוק, פתרון זה מצוין כאשר אתם מקיפים את המסך עם מקומות ישיבה או לחילופין אם המסך אמור לשרת 2 חללים שונים שצמודים זה לזה.
  • זרוע חשמלית לתליה מהתקרה - פתרון מושלם ואסתטי ביותר הוא התקנת זרוע חשמלית מהתקרה, פקודת השלט תוריד את הזרוע ותחשוף את המסך שחבוי מאחוריה.
  • זרוע חשמלית לרהיט - פתרון אסתטי במיוחד הוא התקנת זרוע שחבויה בתוך רהיט, למראית עין כל עוד לא הפעלנו את המסך הזרוע חבויה בתוך הרהיט, לאחר ההפעלה היא מתחילה לעלות כלפי מעלה וחושפת את המסך. הפתרון של זרוע חשמלית מרהיט מאפשרת שמירה על עיצוב הבית בסטנדרטים גבוהים מאוד.

מה חשוב לבדוק בעת רכישת זרוע חשמלית

כאשר אתם עומדים לרכוש זרוע חשמלית עליכם לוודא מספר דברים. ראשית יש לוודא כי אתם מחפשים את הזרוע שבאמת אתם צריכים, לא כדאי לרכוש זרוע שלא תהיה שימושית לכם. כמו כך זרוע חשמלית צריכה עבוד בצורה חלקה וללא הפסקה לכן בחירת הזרוע צריכה להיות תוך התחשבות בסוג המנוע ואיכותו. מומלץ להתייעץ עם מתקין מומחה על מנת לבחון את המיקום הנכון ולבחור את סוג המתקן המתאים ביותר. בחירה נכונה תאפשר לכם מקסימום הנאה לאורך זמן רב. בנוסף על בחירת המתקן מומלץ לבדוק לגבי האחריות שתקבלו, מה היא כוללת ולכמה זמן היא תקפה. מוצרים איכותיים יותר יהיו מן הסתם עם תקופת אחריות ארוכה יותר.

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר זרועות חשמליות ובחירת דגמים נוספים >>