אדריכל פנים, יתרון גדול
קטגוריה: אדריכלות

אדריכל פנים, יתרון גדול

בחירת אדריכל פנים כאשר עושים שיפוץ לעסק או לבית

שיפוץ לבית או לעסק יכול להיות מהלך מעולה, השינוי מיצר אנרגיות חדשות וטובות. למעשה כל שינוי בסביבת המגורים או העסק מיצרים השלכה כללית על הביבה הקרובה והרחוקה. על מנת לצאת לדרך מומלץ לשכור את שירותיו של אדריכל פנים. אדריכל פנים למעשה יוצר מצב בוא אתם חוסכים את כאבי הראש שכרוכים בסנכרון בין מעצב ואדריכל. אכן למעשה אדריכל פנים הוא מיזוג של 2 המקצועות יחד.

adv1

אירוח או אירוע בבית מחייב עיצוב גינות מתאים

הכוונה בכותרת לגבי עיצוב גינות מתאים אינה מתייחסת כמובן לאולם אירועים כזה או אחר אלא אלינו ביית, אם יש לנו גינה ואנו עומדים לארח הרי שעיצוב גינות שיותאם לכך ייתן לנו גם מענה מושלם וגם נוחות במהלך האירוח, והחשוב מכול הכי פחות נזקים שיתגלו ביום שאחרי. על כן חשוב לוודא את ההכנות שאתם עושים לפני שמגיעים האורחים ומה קורה אחרי שהם עוזבים.

 

תכנון ראשוני של עיצוב גינות

כמו כל דבר אחר גם עיצוב גינות מתחיל בתכנון, ננסה כאן להבין מה עלינו לעשות כאשר אנו מתכננים את הגינה שלנו הרבה לפני שאנו בכלל מארחים. במהלך עיצוב גינות חדש והכוונה היא בעת הקמת הגינה חשוב לציין בפני אותו אדריכל נוף או מעצב גינות את הייעוד של הגינה שלנו, כמה אנו מארחים בדרך כלל ואם בכלל אנחנו מאלו שמארחים. לאחר ההכנות והתכנונים עלינו להקים את הגינה עצמה תוך התחשבות בסרטוטים והסקיצות שהכנו. חשוב לשים דגש על מיקום הפרגולה, שולחנות האירוח, הכיסאות ואפילו המנגל, כל אלו צריכים ברוב המקרים להיות סובבים סביב מרכז הגינה, מומלץ עבור עיצוב גינות נכון להגדיר את הרחבה המרכזית שהיא זו שמשמשת לאירוח וממנה לצאת סביב כמו שלוחות של שירותים, לצורך העניין מטבח גינה יהיה יחסית קרוב למנגל ממש כמו שהפרגולה תהיה מוקפת באלמנטים שימושיים כגון כיסאות וכדומה.

עיצוב גינות טרם האירוח עצמו

ממש רגע או יום לפני האירוח מומלץ לנקוט בכמה אמצעי מניעה עבור עיצוב גינות על מנת שלא נספוג נזקים לגינה שלנו. ראשית חשוב לציין כי בשום אופן אסור להשקות את הגינה במיוחד אם אנו בעלי מדשאה בחצר, לאחר מיכן יש לגזום ולקצץ ענפים שוטים וסוררים על מנת למנוע את האפשרות של שבירתם על ידי האורחים, ענף שבור הינו נזק לעץ או לשיח, ענף גזום מאפשר לשיח להשתקם ולהתחזק. כיסוח הדשא יהיה כ 1 - 2 ס"מ מעל הגובה הרגיל. בתום האירוח חשוב לא להשקות יום נוסף ולאסוף את כל הלכלוך ושיירי המזון. לאחר מכך לחידוש עיצוב גינות נדרשת השקיה של כ 3 ימים ברציפות של כ 3 פעמים ביום על מנת לשקם את המדשאה כראוי.