בחירת מעצב או מעצבת לעיצוב פנים
קטגוריה: אדריכלות

בחירת מעצב או מעצבת לעיצוב פנים

אתם עומדים לפני שיפוץ בבית והבנתם כבר כי ללא תכנון ועיצוב פנים השיפוץ עלול לרדת לטמיון, אז השלב הבא הוא בעצם לבחור מעצב או מעצבת לצורך תכנון ועיצוב פנים לבית. כאן מתחילות ההתלבטויות הרבות, חלקן נובעות מסגנון העיצוב של אותו מעצב או מעצבת, אך בעיקר ההתלבטות היא לגבי המקצועיות. המקצועית היא הדבר היחידי שניתן להטיל בו ספק. עיצוב יכול להיות לטעמנו או לא הסגנון והסטייל לרוב יהיו בהתאמה ליכולת העיצוב של בעל המקצוע אולם בכל הנוגע למקצועיות הטכנית מומלץ לרוב להסתמך על בעלי מקצוע ולא על המעצבת.

adv1

התקלה, הם הגיעו ועיצוב גינות מושלם פשוט הציל אותי

אני ממש לא יודע איך זה אצל אחרים אבל עלי , "ליפול" בלי הודעה מוקדמת יכולה להיות צרה צרורה. אני ממש אוהב לתכנן, שהכול במקומו ובמיוחד עיצוב גינות שמזמין ולא יגרום למישהו להרגיש לא נוח. על כן מראש דאגתי להשקיע בעיצוב גינות כזה שייתן מענה לי, לעצמי קודם כול וברגע שהצלחתי בעזרת עיצוב גינות נכון לעשות את זה למעשה פתרתי את בעיית ה"ליפול" עלי ללא הודעה מראש.

עיצוב גינות לא מטרה אך ממוקד

כפי שאמרתי קודם תוכנן עיצוב שמתאים לי, הכוונה היא שמתאים לצרכים ולאופי שלי. אם באים אלי להתארח בהפתעה הרי שיש לי עבור האורחים עיצוב גינות מתאים, אין בעיית של לארח בקיץ או בחורף, לרוב האירוח יוצא מושלם וללא רבב, ממש כפי שאני אוהב את זה. וכנראה גם כל יתר חברי ומבקרי מכיוון שהם ממשיכים להגיע וליהנות אצלי ללא הרף. מה בעצם עשיתי על מנת "לקלוע" לצרכים של כל אחד, או נכון לומר שכל אחת ירגיש באמת בבית אצלי? בחרתי עיצוב גינות מושכל תוך התחשבות בכל צורך או סיטואציה אפשרית. נכון שאי אפשר הכל מהכול וכמובן שלא כל דבר שמתאים לאחד גם מתאים לאחר אך בכל אופן 80 אחוזי הצלחה מדברים בעד עצמם.

עיצוב גינות מתאים, יש דבר כזה

אם ננסה להבין מהוא באמת עיצוב גינות הרי שאנו עלולים לסיים לחשוב ועיצוב גינות יהיה רק בחלקת אדמה על מאדים. אך בכל זאת אם ננסה לקמט את כל מהות עיצוב גינות הרי שנקבל שעיצוב גינות מטרתו להתאים ושרת את בעל הגינה בצורה הנוחה ביותר. שימו לב שהדגש הוא על עיצוב גינות נוח, ולשם כך יש צורך בהבנה של נתוני השטח. אם אנו מרבים לארח, ויש לכם ילדים קטנים הרי שתרצו להגדיר מקום עבורם בגינה, המקום ישמש גם את ילדי האורחים שלכם. אם אתם מרבים לארח עם קפה ועוגה הרי ש 2 שולחנות יהיו טובים יותר מאחד, ואילו אם אתם מארחים לצהרים מובן שתשקיעו בשולחן אוכל מאסיבי שישמר לאורך זמן. גם הפרגולה שלכם תהיה נגזרת של עיצוב גינות מותאם לצרכים, אם האירוח הוא יותר בקץ או בחורף או משולב. בכל מקרה עיצוב גינות אינו דבר שיש להקל בו ראש ומומלץ כי תפנו לבעל מקצו מהימן.