קטגוריה: עיצוב גינות

בחירת אלמנטים מיוחדים שמהווים גורם מרכזי בעיצוב גינות

עיצוב גינות בכלל ועיצוב גינות עם אלמנטים מובילים תמיד יעשו את ההבדל בין גינה יפה לגינה מעוצבת. בחירה של אלמנטים מיוחדים כמו ריהוט או גופי תאורה הוא זה שיעשה את ההבדל ויותיר את הרושם על המבקרים שלכם. עיצוב גינות תמיד מתחיל בתכנון הסביבה והגדרת האזורים לכל ייעוד. הייעוד של כל אזור לרוב מכתיב את מה שיהיה בו לדוגמה היכן ריהוט הישיבה ימוקם בגינה, מיקום המנגל וכדומה.

adv1

התקלה, הם הגיעו ועיצוב גינות מושלם פשוט הציל אותי

אני ממש לא יודע איך זה אצל אחרים אבל עלי , "ליפול" בלי הודעה מוקדמת יכולה להיות צרה צרורה. אני ממש אוהב לתכנן, שהכול במקומו ובמיוחד עיצוב גינות שמזמין ולא יגרום למישהו להרגיש לא נוח. על כן מראש דאגתי להשקיע בעיצוב גינות כזה שייתן מענה לי, לעצמי קודם כול וברגע שהצלחתי בעזרת עיצוב גינות נכון לעשות את זה למעשה פתרתי את בעיית ה"ליפול" עלי ללא הודעה מראש.

עיצוב גינות לא מטרה אך ממוקד

כפי שאמרתי קודם תוכנן עיצוב שמתאים לי, הכוונה היא שמתאים לצרכים ולאופי שלי. אם באים אלי להתארח בהפתעה הרי שיש לי עבור האורחים עיצוב גינות מתאים, אין בעיית של לארח בקיץ או בחורף, לרוב האירוח יוצא מושלם וללא רבב, ממש כפי שאני אוהב את זה. וכנראה גם כל יתר חברי ומבקרי מכיוון שהם ממשיכים להגיע וליהנות אצלי ללא הרף. מה בעצם עשיתי על מנת "לקלוע" לצרכים של כל אחד, או נכון לומר שכל אחת ירגיש באמת בבית אצלי? בחרתי עיצוב גינות מושכל תוך התחשבות בכל צורך או סיטואציה אפשרית. נכון שאי אפשר הכל מהכול וכמובן שלא כל דבר שמתאים לאחד גם מתאים לאחר אך בכל אופן 80 אחוזי הצלחה מדברים בעד עצמם.

עיצוב גינות מתאים, יש דבר כזה

אם ננסה להבין מהוא באמת עיצוב גינות הרי שאנו עלולים לסיים לחשוב ועיצוב גינות יהיה רק בחלקת אדמה על מאדים. אך בכל זאת אם ננסה לקמט את כל מהות עיצוב גינות הרי שנקבל שעיצוב גינות מטרתו להתאים ושרת את בעל הגינה בצורה הנוחה ביותר. שימו לב שהדגש הוא על עיצוב גינות נוח, ולשם כך יש צורך בהבנה של נתוני השטח. אם אנו מרבים לארח, ויש לכם ילדים קטנים הרי שתרצו להגדיר מקום עבורם בגינה, המקום ישמש גם את ילדי האורחים שלכם. אם אתם מרבים לארח עם קפה ועוגה הרי ש 2 שולחנות יהיו טובים יותר מאחד, ואילו אם אתם מארחים לצהרים מובן שתשקיעו בשולחן אוכל מאסיבי שישמר לאורך זמן. גם הפרגולה שלכם תהיה נגזרת של עיצוב גינות מותאם לצרכים, אם האירוח הוא יותר בקץ או בחורף או משולב. בכל מקרה עיצוב גינות אינו דבר שיש להקל בו ראש ומומלץ כי תפנו לבעל מקצו מהימן.