עיצוב פנים עושה את ההבדל, בוודאות!
קטגוריה: עיצוב פנים

עיצוב פנים עושה את ההבדל, בוודאות!

עיצוב פנים לבית תמיד יוצר את ההבדל בין בית פרקטי לבית יפה, אולם לא תמיד הדברים חייבים להיות כך. אם בחרתם במעצב שיש לו יכולות ליצור הרמוניה בין עיצוב פנים יפה ויעיל הרי שתוכלו ליהנות מכל חלק ואזור בבית שלכם. חשוב להבין כי בית שמאורגן ומסודר נכון הוא זה שיגרום לכם ליהנות ממנו ולא רק האלמנטים שתשתמשו בהם לעיצוב. אולם יחד עם זאת טרנד מעניין בשנים האחרונות הוא שילוש ושימוש באקווריומים כחלק מעיצוב פנים של הבית.

adv1

עיצוב גינות בשילוב בטון מוחלק דקורטיבי

בטון מוחלק הוא פתרון אידיאלי עבור עיצוב גינות פרטיות וציבוריות. באמצעות החלקת בטון ניתן להשיג יתרונות ייחודיים:

א. עמידות בטון הוא בין חומרי הבנייה השכיחים ביותר בעולם. הסיבה לכך היא עמידות יוצאת דופן שלא ניתן להשיג באמצעות יישום חומרים אחרים. העמידות של הבטון נשמרת גם לאחר החלקה והיא מונעת נזקים בלתי הפיכים לגינה או לחצר. אפשר לעצב את הגינה עם בטון ולשמור עליה לאורך שנים ללא צורך בהוצאות מיותרות.

ב. דקורציה הדגש העיקרי בעיצוב גינות הוא על שילוב בטון מוחלק לצורך השגת יתרונות דקורטיביים. התוצאה של החלקה איכותית היא מראה חד, אלגנטי, מודרני ומתקדם. הבטון עדיף על פני שימוש בפתרונות ריצוף אחרים והוא מועדף על ידי מעצבי גינות בכל רחבי העולם.

ג. עלות אין סיבה לפרוץ את מסגרת התקציב לטובת עיצוב גינות. אפשר לבצע תהליך מושכל של עיצוב ותכנון ולהתחשב בכל הפרטים הקטנים שהופכים גינה רגילה לשטח מרהיב ועוצר נשימה. הגינה היא חלק בלתי נפרד מהנכס והיא משפיעה באופן ישיר על איכות החיים. בעזרת החלקת בטון אפשר לעצב גינה קיימת, לתכנן גינה חדשה או לשנות את האופי של גינות ציבוריות.

איך מוסיפים פיגמנטים ומעצבים את הבטון?

עיצוב גינות בשילוב בטון מוחלק מאפשר בחירת אלמנטים דקורטיביים לפי העדפת הלקוח. הבטון נשאר רך בזמן היציקה בחצר, כך שניתן להטביע בו דוגמאות שונות. אפשר גם להשאירו חלק וגם להשיג מראה ייחודי.

היתרון הגדול ביותר של בטון בא לידי ביטוי באופציה לשלב בתוכו צבעים המתאימים למראה הגינה והחצר. מעבר לכך, אדריכלים ומעצבי גינות מעדיפים את הבטון בגלל המראה הנקי ורמת הגימור הגבוהה. הוספת פיגמנטים לבטון מתבצעת תוך כדי ההחלקה. אנשי מקצוע משתמשים במכשיר בשם "הליקופטר" על מנת להחליק את משטח הבטון, לפזר עליו חומר מונע שחיקה ולשלב פיגמנטים המעצבים אותו לקבלת מראה מיוחד.

מיישמים את החזון העיצובי בעזרת בטון מוחלק

המטרה העיקרית של עיצוב גינות היא לנצל את השטח הקיים ולהביא לחיסכון בצרכי השקיה, מים וחשמל. יחד עם זאת, אין להקל ראש ביישום החזון העיצובי של אנשי המקצוע. כיום נהוג ליישם את החזון הזה עם החלקת בטון באיכות ללא תחרות:

  • רמת גימור גבוהה המעניקה מראה מושלם לחצר או לגינה

  • חיפויי רצפה המתאימים למשטחי פנים וחוץ

  • סנכרון בין מראה הבטון בתוך הבית והחצר

  • מבחר אלמנטים לשילוב על גבי רצפת בטון מוחלק (ספסלים, עמדות ישיבה, אדניות, מדרגות, ספי בריכה ועוד)

  • בחירה בין בטון מלוטש ובטון אדריכלי

ניתן לצבוע את הבטון בחצר בגוונים שונים בשיטות צריבה, בגימור מבריק או בגימור מט. זמן העבודה על הבטון אינו ארוך והוא מתאים לכל צרכי העיצוב של החצר או הגינה.