עיצוב גינות והכנתן לקראת הקיץ
קטגוריה: עיצוב גינות

עיצוב גינות והכנתן לקראת הקיץ

הקיץ בפתח ואיתו יש להתכונן ולהכין את עיצוב גינות. אחד הדברים הוא לתת את הדעת בכל הנוגע לדשא שלנו ולצמחייה בכלל. במידה ויש לנו דשא חי ולא סינטטי הרי שיש עלינו לבצע מספר פעולות טרם בא הקיץ על מנת שהצמחייה תצא מתרדמת החורף שלה.

adv1

פרגולות אלומיניום, פתרון מושלם ומעוצב

בניית פרגולות אלומיניום בגינה או במרפסת מאפשרות לנו לשמור על קווים נקיים ומסודרים. פרגולות אלומיניום לרוב נתפסות כמוצר יקר מאוד אולם במבט לטווח רחוק אנו מבינים כי פרגולות אלומיניום הם בעלות התמורה הגבוהה ביותר בעלות נמוכה מאוד.

את ההשוואה במחיר ניתן לעשות מול כל סוג פרגולה אחרת כגון עץ או ברזל. הפער במחירים בא לידי ביטוי כאשר אנו מוצאים את עצמינו בכל עונה משפצים וצובעים מחדש את הפרגולה, מחטאים ומסירים שכבות צבע מתקלף, דבר זה אינו קיים בפרגולות אלומיניום בכלל.

מהירות וזמינות של פרגולות אלומיניום

להבדיל מפרגולות מעץ שאותן יש לתכנן, לנסר, להתאים ולהרכיב, פרגולות אלומיניום הן הרבה יותר קלות להתקנה והרכבה. מרגע התכנון ועד לסיום העבודה הזמן הוא כחמישית מבניית פרגולה מעץ. האלומיניום מגיע בפרופילים שמאפשרים חיבור קל ומהיר, על ידי תכנון והתאמה ניתן להרכיב פרגולות אלומיניום בזמן מהיר מאוד. העמידות והחוזק אינם משתווים כלל לעץ ולכן ניתן לבנות פרגולות אלומיניום רחבות וגדולות הרבה יותר מאשר עץ עם פחות עמודים תומכים, דבר שמקל על הביצוע וכמובן על העלויות. הזמינות של האלומיניום בנוסף לכל היא גבוהה יותר אשר עץ.

איכות ועמידות לשנים רבות של פרגולות אלומיניום

להבדיל מעץ שאותו צריך לתחזק ולשמר מידי שנה או למעשה מידי עונה האלומיניום אינו כזה. ראשית אלומיניום הינו עמיד בפני שינויים של מזג אוויר ולכן אינו נפגע או מתעוות בשל החום או הקור, הצביעה של קורות הפרגולה מהאלומיניום לרוב נעשית בתנור בתהליך אלקטרו סטאטי שבו טוענים את האלומיניום במטען הפוך משל אבקת הצבע, האבקה נדבקת לאלומיניום ועל ידי חימום בתנור הצבע מתאחה עם האלומיניום והופך למקשה אחת. היתרון בצביעה הזו היא עמידות גבוהה ביותר לשינויי מזג אוויר וקרני השמש. בזכות צביעה זו אין חשש לפגיעה בציפוי האלומיניום ובכך נחסך כסף רב שלעומתו נדרש להוצאה על עץ. בעץ יש צורך בצביעה המחדש בכל עונה, חיטוי נגד מזיקים ותחזוקה שוטפת שאיננה קיימת בפרגולות אלומיניום. לכן בטווח הרחוק האלומיניום זול בהרבה מאשר עץ.