פרגולות מאלומיניום לחורף מושלם
קטגוריה: פרגולות

פרגולות מאלומיניום לחורף מושלם

תארו לכם יום חורפי מוכר בישראל... חמים ביום וקר בלילה, גשם? לא בטוח שיורד. מוכר לכם? פרגולות מאלומיניום הן הדבר המתאים ביותר לנו לימות החורף במיוחד וגם לימות הקיץ. אצלנו עונות השנה הפכפכות ביותר, לא תמיד גשום, לא תמיד מאוורר אבל תמיד צריך הגנה מלמעלה, אם זה מפני השמש או הגשם. פרגולות מאלומיניום מספקות את הסחורה. ישנם סוגים שונים של פרגולות מאלומיניום כאשר העיקריים שבהן הם פרגולות קבועות ופרגולות עם תריסים חשמליים, אין זה משנה איזו תבחרו העיקר שתזכרו כי פרגולות מאלומיניום הן חזקות ועמידות מאוד לאורך שנים.

adv1

להפוך דירה בהנחה לארמון עם וילונות מדהימים

דירה בהנחה הוא אחד הפרויקטים שמטריפים את ישראל, דיור לזכאים וצעירים במחיר למשתכן הביאו את הקבלנים לבניית יחידות דיור או דירות כאשר הקו המנחה הוא המחיר היחסית נמוך וכפועל יוצר יש לא מעט דברים שאולי תרצו לשנות או לשדרג בבית. יהיו כאלו שישדרגו את המטבח, את ארונות הקיר או את המרצפות. אבל דבר אחד שיהפוך כל דירה, בית גם אם היא בהגרלת דירה בהנחה הם ללא ספק התקנת וילונות על החלונות ליצירת מראה מעוצב באווירה ייחודית בכל חלל. למשל אם תחליטו לעצב את חדר השינה הרי שהתקנת וילון לחדר שינה בסגנון רומאי או וילונות גלילה יתנו לכם מענה לשנת צהריים בחדר מואפל כראוי, גם אם יש לכם תינוק שזקוק לשעת השינה שלו בצהריים תוכלו להתקין וילון האפלה בחדר ודמות את שעות הלילה עבורו. וילונות יהפכו כל חדר בבית לבעל מראה מעוצב שישפר את ההרגשה הכללית שלכם ושל האורחים שלכם.

 

על וילונות בחדרים, יתרונות והתקנות

כפי שאמרנו התקנת וילונות הופכת ומשנה את המראה כללי של החדר בו הם מותקנים, ואכן המגוון העצום של סגנונות ועיצובים של וילונות מאפשר התאמה מושלמת לכל צורך ולאו דווקא בבית, אלא גם במשרד, במרפאה ובכל מקום בו תצטרכו להאפיל / להצליל או לייפות את החדר. אילו סוגים של וילונות קיימים ומה סוגי ההתקנה שלהם? מגוון סוגי הוילונות עצום ובעל הבדלים משמעותיים אולם מבין כולם אלו 4 הקבוצות המובילות:

וילונות גלילה - כשמו כן הוא, וילון אשר נגלל על עצמו כלפי מעלה, היתרון הבולט הוא חיסכון במקום ושמירה לאורך זמן על ניקיון הוילון. ניתן להשתמש בוילון גלילה עם מנגנון ידני או חשמלי אשר בעזרתו מורידים את הוילון או מגלגלים אותו כלפי מעלה. לדגמים עם מנגנון חשמלי נין לשלבם במערכות בית חכם.

וילונות רומאים - בדומה לוילון גלילה גם וילון רומאי נאסף כלפי מעלה העיצוב הייחודי שלו מאפשר הצללה חלקית תוך שילוב עיצוב פנים לחדרים, תוכלו לבחור מבין טקסטורות שונות במגוון גדלים ומידות.

וילונות ונציאנים - נחשבים לפתרון האידיאלי עבור חלונות נישה, למעשה הוילון מורכב מפסי אלומיניום, עץ, PVC הנאספים גם הם כלפי מעלה בעת פתיחתם. גם וילון ונציאני ניתן להזמנה לפי מידה מדויקת להתאמה מושלמת בחלונות ונישות. וילונות ונציאנים כוללים מנגנות שאילו תוכלו להסיט את השלבים ממצב פתוח למצב סגור ובכל לשלוט על כמות האור החודרת פנימה לחדר.

וילונות בד -אין ספור אפשרויות עיצוב וסגנונות קיימים בבחירת וילונות בד, תוכלו להתקינם בכל מידה וגודל, לשלב קפלים, טקסטורות, צבעים וסוגי בדים שונים. וילונות בד הופכים כל חדר למרשים ומעוצב בזכות היכולת להתאמה של גוון וסגנון בנוסף למידות מותאמות.

 

ממי מזמינים וילונות לבית?

וילונות לבית יכולים להיות בכל עת, יותר מכך תוכלו להחליף בין סגנונות בקלות במיוחד כאשר אתם עוברים בין עונות השנה, כך תמיד יהיה לחכם מרענן בעיניים. על מנת שתוכלו באמת להנות עיצוב מושלם מומלץ לבחור התקנת וילונות מחברה מקצועית ולא להתפשר על וילונות מוכנים מראש, הסיבה היא שאם אתם בוחרים וילון במידה סטנדרטית ואין לכם בדיוק את החלון במידה המתאימה אתם תאלצו להתפשר ולנסות להתאים את הוילון שרכשתם לחלון קיים, לעומת זאת בחירת וילונות בהתאמה אישית למעשה מגיע בעל מקצוע מיומן, לוקח מידות וממש מכין וילון לפי המידה שלכם, התוצאה היא וילון בהתאמה אישית לחלון שלכם, ללא פשרות, ללא אילוצים.