עיצוב גינות עם בריכת דגים
קטגוריה: עיצוב גינות

עיצוב גינות עם בריכת דגים

אחד הדברים היפים ביותר והמרגיעים ביותר הוא בריכת דגים אצלכם בגינה. עיצוב גינות שכולל בחובו בריכת דגים, ואין הכוונה לגיגית אלא לבריכת דגים מושקעת, רחבה מוארת ויפה. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון כי בריכת דגים כחלק מעיצוב גינות הוא אלמנט שדורש תחזוקה וטיפוח. אם העבודה בוצעה כהלכה סביר להניח כי גם התחזוקה תהיה קלה יחסית. בסופו של יום עיצוב גינות שכולל בריכת דגים ישאיר את המבקרים והאורחים פעורים פה ויהוו מקור לשלווה ורוגע.

adv1

קריטריונים המגדירים שואב רובוטי מוצלח

שואב אבק רובוטי המלצות

בעקבות התפתחות הטכנולוגיה כיום, ישנם מכשירים שיכולים להקל עלינו בעבודת הניקיון. ניקיון הוא אינו תהליך מהנה בדרך כלל, בייחוד אחרי יום עבודה ארוך. למרבה המזל, לפני מספר שנים הגיחה לאוויר העולם המצאה ששינתה את כל נושא הניקיון הביתי. לראשונה יצא לאור שואב אבק רובוטי המסוגל לעשות את כל פעולת הניקיון ללא שיתוף פעולה מצדנו.

מאז כבר הומצאו סוגים רבים של שואבי אבק רובוטיים על ידי חברות שונות ברחבי העולם ואולי כבר רכשתם שואב מסוג כזה אך הוא מצריך תחזוקה שוטפת וגיבוי. לכל מי שמעוניין לרכוש שואב אבק רובוטי חזק שיכול לבצע תהליכי ניקיון שלמים ומלאים ללא הצורך בריקון המיכל במהלך הפעולה, אינו נתקע או מאבד סוללה, שואב האבק מבית ניטו הוא התשובה המושלמת. בשורות הבאות נבחן את הקריטריונים השונים המאפיינים את ניטו בהשוואה לשואבי אבק מתחרים.

מה מבדיל את ניטו מאחרים?

לשואב אבק רובוטי המלצות רבות כאשר הוא מצליח להעניק תוצאת ניקיון מושלמת, הנה המאפיינים של ניטו כאשר עומד מול שואב אבק מסוג אחר.

ניטו

שואב מתחרה

טכנולוגיה מתקדמת בעלת מערכת ניווט

מערכת ניקיון רנדומלית

עצמת שאיבה חזקה פי חמש - 40 וואט

עצמת שאיבה חלשה - 7 וואט

מברשת גדולה - ארוכה ומשולבת המגיעה לכל שטח

מברשת קטנה - מפספסת שטחים

מעוצב בצורת D - נצמד לפינות ופנלים

מעוצב בצורת עיגול - ללא יכולת להגיע לכל השטחים

מיכל איסוף גדול במיוחד - מספיק ליותר מתהליך ניקיון אחד ונשלף ללא מגע עם הלכלוך ובקלות

מיכל איסוף קטן - זקוק לריקון במהלך תהליך הניקיון ומלכלך את השטח סביב

במיכל האיסוף המותקן בתוך שואב האבק של ניטו ישנו פילטר אנטי-אלרגני השומר על איכות השאיבה הגדולה ומאפשר לאסוף כמות גדולה מאוד של לכלוך בפעם אחת. לבעלי חיות מחמד ניטו הוא יעיל במיוחד. לניטו יש את היכולת לשאוב כמות גדולה מאוד של שערות מכל משטח הודות לעצמת השאיבה החזקה שלו. אין צורך לנקות את המברשות ולהוציא את השערות כל פעם מחדש.

יותר משואב אבק

לסיכום, ניטו חזק מן המתחרה בלא מעט מאפיינים בולטים. קודם כל ניטו הוא שואב האבק הרובוטי בעל הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. לניטו מערכת הממפה את החלל טרם תחילת תהליך הניקיון אשר מסוגלת ויודעת כיצד להגיע לכל חלקי הבית בצורה מסודרת בניגוד למתחרה שעובד על-פי שיטת ניקוי רנדומלית. שואב האבק של ניטו אינו חוזר על אזורים בהם ניקה קודם לכן, הוא אינו נתקע בחפצים וכאשר חל שינוי בחלל הוא מיד מתעדכן ומתכנן את דרכו מחדש כאשר מתחשב בתזוזה של אובייקטים בחלל. בסופו של דבר, שואב אבק רובוטי המטרה העיקרית שלו היא לבצע פעולת ניקיון יסודית ולהוריד את מטלה זו מסדר היום שלנו. ניטו עוצב ותוכנן בדיוק עבור מטרה זו והוא היחיד שמצליח לבצע את כל הפעולות באופן עצמאי כך שבכל יום ניתן לשוב אל בית עם רצפה נקייה.