10 הסיבות למה לבחור במקצוע לחיים, אדריכל
קטגוריה: אדריכלות

10 הסיבות למה לבחור במקצוע לחיים, אדריכל

ישנם לא מעט מקצועות ומשלוחי יד אולם המקצוע שהכי מפרגן וגורם לסיפוק עצמי רב מאוד הוא מקצוע האדריכלות. אדריכל בא במגע עם אין ספור אנשים, חלקם בעלי מקצוע, חלקם לקוחות ואחרים הם קולגות לעבודה. היתרון הזה של עבודה מול אנשים כבר אומר הרבה על אופיו של אדריכל.

adv1

בלונים הם כבר לא סתם קישוט

בלונים על הרצפה

כאשר מזכירים את המושג בלונים, רבים מאינו חושבים על קישוטים למסיבות יום הולדת או משחק שילדים משתגעים עליו. בשנים האחרונות בלונים הפכו להרבה יותר מסתם קישוטים וממלאים אחר תפקידים נוספים ועושים בהם שימושים שונים ורחבים יותר. נסו רגע לדמיין לעצמכם מה ניתן לעשות בעזרת בלונים, אני בטוחה שתופתעו לגלות מה אמני בלונים שונים יודעים ליצור בעזרתם. ישנה גם סברה שבלונים מיועדים עבור ילדים בלבד וגם סברה זו החלה כבר מזמן להשתנות.

אם כך מה כבר אפשר לעשות באמצעות הבלונים האלו? בשורות הבאות אספר על שימושים שונים שנעשים בבלונים על ידי אמנים, מיהם אמני הבלונים ואיך גם אתם יכולים לעשות שימוש בהם מעבר לשימוש הרגיל אותו אתם מכירים כבר שנים רבות.

עולם הבלונים משפיע על עולם העיצוב

כיום כבר לא משתמשים בבלונים רק על מנת לקשט את יום ההולדת של הילד או הילדה וגם זר העשוי מבלונים הוא כבר משהו ישן. היום עיצוב בלונים הוא דבר הנמצא במלוא התנופה שלו. מהו עיצוב בלונים אם כך? עיצוב בלונים יכול להיות כמה דברים. עולם הארכיטקטורה עושה כיום שימוש בבלונים ואמני בלונים יוצרים אינסטלציות מדהימות בעזרת בלונים בלבד. בין אם זה לתערוכה גדולה או אינסטלציה באמצע הרחוב, אמני הבלונים מביעים את הרעיון והכישרון שלהם באמצעות אלמנטים שעיצבו מבלונים, האלמנטים משתלבים בחלל ומשפיעים על החוויה של כל מי שעובר בסביבה. בנוסף, תחום מפותח מאוד הוא עיצוב בלונים עבור אירועים שונים. באפשרותכם לשכור את שרותיו של אמן או אמנית בלונים שיעצבו עבורכם אירוע בנושא ספציפי אותו אתם בחרתם. הם אינם רק מקשטים את חלל האירוע אלא יוצרים אלמנטים שלמים חדשים העומדים בפני עצמם ומגדירים את החלל מחדש בהתאם. יישום נוסף שניתן לשלב בתוך אירוע, בתור הפעלה לצוות שלכם בעבודה כיום גיבוש או אטרקציה למסיבת רווקים או רווקות היא סדנה לעיצוב בלונים בה הקהל משתף פעולה עם אמן הבלונים ויוצרים יחד צורות המתאימות לנושא ולגיל המשתתפים. זאת בדיוק הסיבה שבלונים הם אינם רק עבור ילדים ואנשים בכל הגילאים, אין זה משנה ממש יכולים להנות מהם. אמני הבלונים הם מומחים במה שהם עושים וזוהי תשוקתם האמתית, לבדר ולהעלות חיוך על פניכם.

עיצוב בלונים במיוחד עבורכם

אם יש בעתיד הקרוב אירוע שאתם מתכננים וברצונכם לעשות הפעם משהו יוצא דופן או אולי אפילו להפתיע חבר או חברה, עיצוב האירוע בעזרת בלונים יכול להיות משהו שהם לעולם לא יצפו לו. צרו קשר עם אמן בלונים מומחה שיעזור לכם להבין איך תרצו לאפיין את האירוע שלכם, האם תרצו לשלב בתוכו סדנת הפעלה לאורחים והאם העיצוב ישפיע גם על מקומות הישיבה או הכניסה לאירוע. הרשו לעצכם להתנסות במשהו חדש שיכול להפוך את האירוע שלכם ליוצא דופן ובלתי נשכח שישאיר את החיוך על פני האורחים לעוד זמן רב.