קטגוריה: עיצוב גינות

שיקום הדשא שלכם כחלק מעיצוב גינות

גינה מטופחת ושמש זורחת, חלום מופלא שלעיתים די מורכב ליישמו. אתם משקיעים בעיצוב גינות ימים ושעות רבות, לרוב גם כספים רבים על מנת להזמין גנן לעיצוב גינות אולם עונה מתחלפת ושוב הגינה הפכת לצהבהבה במקרה הטוב ויבשה וצחיחה במקרים גרועים יותר. הנפגע הראשון בכל גינה הוא מרבד הדשא. נכון, הדבר הראשון שעולה על דל שפתיכם הוא שיש דשא סינטטי אך גם סינטטי צריך תחזוקה וטיפול על מנת לשמר אותו לאורך זמן אחרת גם הוא יראה לא טוב. לכן אחד הדברים הבולטים בעיצוב גינות ואנו מתכוונים לגינות עם דשא חי ואמיתי, הוא איך לשקם את הדשא לאחר תקופת החורף או לאחר שהוא הוזנח.

adv1

עיצוב חדשני עם סטנדים חשמליים לטלויזיה

סטנדים חשמליים או זרועות חשמליות שינו לגמרה את חווית הצפייה שלנו בטלוזיה. לא עוד מזנון עץ ענק עם טלויזית קופסה ענקית לא עוד פסלונים ואביזרים עתיקים ליד הטלויזיה, לא עוד אפסון של סכו"ם במגירה מתחת לטלויזיה.

היום עם פיתוח הטכנולוגיה נהיינו מפונקים, ונקיים. בעניין הפינוק, רובנו מגיעים היום הביתה ונכנסים לבית חכם, זאת לפחות השאיפה. הבית יש לו מערכת חימום מרכזית מתפצלת עם שלט ששולט על כל חדר בנפרד, הדוד מחמם את המים בדיוק בזמן ולפי כמות, המזגן הוא גם אינוורטר. התוכניות בטלויזיה מקליטות את עצמן ואנחנו מדלגים על הפירסומות, במקלחת יש לו אורות אולטרה וראש ענק של דוש. השירותים מרחפים באוויר וכל דבר נראה כאילו לקוח מתוך סרט עתידני. כך גם השתנתה לנו הטלויזיה מקופסת ענק לטלויזית LCD דקיקה ואפילו קעורה, המשקל צנח פלאים והגודל הפך למסך קולנוע עם טלויזיות בגודל 100 אינץ'. עם הוקדת המשקל והנפח של המכשיר גם האוויזרים הנלווים השתנו, כבר לא צריך מזנון ענק ויציב שיחזיק את הטלויזיה הענקית, כבר מספר שנים שאנשים תולים את הטלויזיות על קירות או מציבים אותם על מזנונים יותר ויותר קטנים. אחד הפיתוחים שתופסים תאוצה בשנים האחרונות הם סטנדים חשמליים.

מהם סטנדים חשמליים?

סטנדים חשמליים או זרועות חשמליות הם מתקנים שמחזיקים את הטלויזיה ויש להם יכולת תנועה באמצעות חשמל. בין אם זה מעמד רצפתי שיכול להסתובב באמצעות חשמל ובין אם זו זרוע חשמלית שיכולה לנוע שמאלה וימינה וגם בתנועה של פתיחה וסגירה וכך בעצם להתקרב ולהתרחק, אלו הם מכשירים מתקדמים שנראים מעולה אשר ישנו לכם את חווית הצפייה! ולמה? בגלל שתשכחו ממזנו עץ גדול שיתפוס לכם את כל הסלון! תשכחו מלקום אל הטלויזיה כדי להסיט אותה מעט ימינה או שמאלה! תשכחו מי לקרב את הטלויזיה ידנית אליכם כי אתם לא רואים טוב! ותתחילו לחשוב על הפינוק החדש שלכם, תתחילו לחשוב איזה כיף יהיה לחסוך כל כך הרבה מקום, לחסוך כל כך הרבה אנרגיה ותוסיפו לכך את האופציה של לראות טלויזיה מכמה זוויות וכך יום אחד תמצאו עצמכם יושבים במטבח ואת הטלויזיה מסתובבת אליכם כדי שתוכלו להמשיך ולצפות במה שהתחלתם!

האם זה מתקן אמין?

סטנד חשמלי בימינו הם מתקן אמין מאוד אשר התקנתו מתבצעת על ידי מקצוענים. השירות הוא עד הבית כולל התקנה והמותג של הזרוע או הסטנד הוא מותג בינלאומי אשר יש עליו חוות דעת רבות ותמיד אפשר לקרוא אותן. המתקן מגיע עם אחריות והא יכול לעמוד בעומסים ולהחזיק טלויזיות ענקיות כך שאם אתם בעלי בית חכם ואוהבים פינוקים ועיצובים מודרניים אתם חייבים ללכת והתעניין בסטנדים חשמליים. בידקו את המחירים, בידקו את איכות המתקן ודברו עם אנשים שעברו כבר התקנה כזאת, גלו עולם שלם של אפשרויות עם זרועות מיוחדות וסטנדים מהממים מחומרים איכותיים.