קטגוריה: עיצוב פנים

שיפוצים עם גבס - הבחירה המושלמת לשיפוץ

עבודות שיפוצים עם גבס נפוצות מאוד בשנים האחרונות בקרב חברות השיפוצים ובעלי המקצוע. הגבס הוא חומר קל, נוח לעבודה וזול ולכן מרבית אנשי המקצוע העוסקים בשיפוצים מעדיפים לעבוד עם גבס. אם אתם עומדים לפני שיפוצים ויש באפשרותכם להשתמש בגבס, אל תהססו – עבודות גבס הן פיתרון שיפוץ אידיאלי לשדרוג הדירה שלכם

adv1

עיצוב חדשני עם סטנדים חשמליים לטלויזיה

סטנדים חשמליים או זרועות חשמליות שינו לגמרה את חווית הצפייה שלנו בטלוזיה. לא עוד מזנון עץ ענק עם טלויזית קופסה ענקית לא עוד פסלונים ואביזרים עתיקים ליד הטלויזיה, לא עוד אפסון של סכו"ם במגירה מתחת לטלויזיה.

היום עם פיתוח הטכנולוגיה נהיינו מפונקים, ונקיים. בעניין הפינוק, רובנו מגיעים היום הביתה ונכנסים לבית חכם, זאת לפחות השאיפה. הבית יש לו מערכת חימום מרכזית מתפצלת עם שלט ששולט על כל חדר בנפרד, הדוד מחמם את המים בדיוק בזמן ולפי כמות, המזגן הוא גם אינוורטר. התוכניות בטלויזיה מקליטות את עצמן ואנחנו מדלגים על הפירסומות, במקלחת יש לו אורות אולטרה וראש ענק של דוש. השירותים מרחפים באוויר וכל דבר נראה כאילו לקוח מתוך סרט עתידני. כך גם השתנתה לנו הטלויזיה מקופסת ענק לטלויזית LCD דקיקה ואפילו קעורה, המשקל צנח פלאים והגודל הפך למסך קולנוע עם טלויזיות בגודל 100 אינץ'. עם הוקדת המשקל והנפח של המכשיר גם האוויזרים הנלווים השתנו, כבר לא צריך מזנון ענק ויציב שיחזיק את הטלויזיה הענקית, כבר מספר שנים שאנשים תולים את הטלויזיות על קירות או מציבים אותם על מזנונים יותר ויותר קטנים. אחד הפיתוחים שתופסים תאוצה בשנים האחרונות הם סטנדים חשמליים.

מהם סטנדים חשמליים?

סטנדים חשמליים או זרועות חשמליות הם מתקנים שמחזיקים את הטלויזיה ויש להם יכולת תנועה באמצעות חשמל. בין אם זה מעמד רצפתי שיכול להסתובב באמצעות חשמל ובין אם זו זרוע חשמלית שיכולה לנוע שמאלה וימינה וגם בתנועה של פתיחה וסגירה וכך בעצם להתקרב ולהתרחק, אלו הם מכשירים מתקדמים שנראים מעולה אשר ישנו לכם את חווית הצפייה! ולמה? בגלל שתשכחו ממזנו עץ גדול שיתפוס לכם את כל הסלון! תשכחו מלקום אל הטלויזיה כדי להסיט אותה מעט ימינה או שמאלה! תשכחו מי לקרב את הטלויזיה ידנית אליכם כי אתם לא רואים טוב! ותתחילו לחשוב על הפינוק החדש שלכם, תתחילו לחשוב איזה כיף יהיה לחסוך כל כך הרבה מקום, לחסוך כל כך הרבה אנרגיה ותוסיפו לכך את האופציה של לראות טלויזיה מכמה זוויות וכך יום אחד תמצאו עצמכם יושבים במטבח ואת הטלויזיה מסתובבת אליכם כדי שתוכלו להמשיך ולצפות במה שהתחלתם!

האם זה מתקן אמין?

סטנד חשמלי בימינו הם מתקן אמין מאוד אשר התקנתו מתבצעת על ידי מקצוענים. השירות הוא עד הבית כולל התקנה והמותג של הזרוע או הסטנד הוא מותג בינלאומי אשר יש עליו חוות דעת רבות ותמיד אפשר לקרוא אותן. המתקן מגיע עם אחריות והא יכול לעמוד בעומסים ולהחזיק טלויזיות ענקיות כך שאם אתם בעלי בית חכם ואוהבים פינוקים ועיצובים מודרניים אתם חייבים ללכת והתעניין בסטנדים חשמליים. בידקו את המחירים, בידקו את איכות המתקן ודברו עם אנשים שעברו כבר התקנה כזאת, גלו עולם שלם של אפשרויות עם זרועות מיוחדות וסטנדים מהממים מחומרים איכותיים.