ככה תבחרו קוסם לפורים

אחד הטרנדים המוכרים המתקשרים כמעט באופן ישיר עם חג הפורים הוא ללא ספק מופע של קוסם לפורים. הסיבה העיקרית שמופע קסמים הפך להיות כל כך נדרש בפורים היא שבאירועים אלו תמיד יש קהל מגוון הכולל ילדים, נוער ומבוגרים גם יחד. קהל מעורב זה מהווה אבן יסוד להופעות של קוסם לפורים כאשר כאן נבחן הקוסם ביכולת שלו לתת מענה לכל סוגי הקהלים בכל הגילים תוך כדי שמירת ההתעניינות של הקהל מבלי שישתעממו ויאבדו עניין. חלק בלתי נפרד ממופע קוסם לפורים כולל קסמים שגורמים לקהל להישאר עם סימני שאלה רבים וככל שיש יותר אי ודאות כך המופע נחשב למוצלח יותר. בחג הפורים יש לא מעט מופעים חלקם של ליצנים, בדרנים וקוסמים, מומלץ שתבדקו מה כל אחד מציע במופע שלו על מנת שתוכלו לבחור את המופע המתאים לכם ביותר.

 

מה כולל מופע של קוסם לפורים?

כפי שציינו קוסם לפורים הפך להיות הופעת חובה לכל ילד, נער ובוגר. הופעות קסמים אלו צריכות לכלול קסמים ואשליות שירתקו  את הקהל אחרת הוא יאבד עניין די מהר, במיוחד כאשר אלו הופעות פומביות כמו בקניון או מתנ"ס. בין הקסמים הנפוצים ניתן לפגוש קסמי אש מרהיבים, אשליית מטפחות, הופעה עם יונים מאולפות, ריחוף באוויר ועוד. אולם לא די בקסמים לבדם הרי הקסם שמתבצע מתחיל ומסתיים באופן שבו קוסם לפורים משאיר את הצופים עם סימני שאלה אולם אם רק בזה היה תלוי המופע הרי שהוא היה די משעמם. מעבר לקסמים יש את כל המסביב, קוסם לפורים שמעביר מופע ומשלב בו בידור, צחוק והנאה מגביר את הנאת הצופים בעשרות מונים. יש חשיבות רבה למקצועיות של קוסם לפורים באופן בו הוא מעביר את ההופעה, ככל שיש לו יותר ניסיון ומקצועיות כך הצופים מרותקים ונהנים יותר. יש מגוון קסמים המשולבים במופעים,חלקם קסמים סטנדרטיים ומוכרים כגון הפרחת יונים או העלמיויות שונות וחלקם משאירים אתכם פעורי פה ללא הבנה כיצד התבצעו קסמים אלו.

 

מה חשוב שיהיה במופע קסמים לפורים?

נכון שמופע של קוסם לפורים צריך לכלול קסמים אולם לא די בכך, מופע קסמים מתבצע מול קהל והקהל לעיתים אינו רק ילדים אלא יכול לכלול אנשים בוגרים או נוער, על כן מופע קסמים צריך להתנהל בצורה מכובדת תוך מתן דגש על שפה מכבדת ומכובדת, שיתוף הקהל עם המופע, בחירת אלמנטים שיתאימו לסוג הקהל על מנת שהקהל יוכל להנות מהמופע כראוי. במידה והמופע מתבצע אל מגזר מסוים נניח למגזר הדתי יש צורך לשים דגש על מופה שיכלול את האלמנטים הנכונים ושלא יכלול אלמנטים מסוימים שאינם מתאימים. על מנת להבטיח קוסם לפורים שיבצע הופעה מרשימה וסוחפת כדאי שתבדקו ותקבלו המלצות על הקוסם, על ההופעה ועל התכנים המועברים בה. קוסם לפורים מוצלח הוא זה שמשאיר אצלכם טעם של עוד ויוצר אצלכם סימני שאלה רבים לגבי הקסמים אותם ראיתם. דבר נוסף וחשוב הוא שתבדקו עם צופים אחרים שצפו כבר במופע עד כמה הםם נהנו והתרשמו, ככל שתצברו יותר ביקורות חיוביות כך תבטיחו לעצמכם הנאה גדולה ומושלמת יותר ממופע של קוסם לפורים.

 


המלצות - לא לפספס

מאגר פרויקטים חדשים ויד שנייה ברחבי הארץ באתר כאן בונים ישראל >>