קטגוריה: עיצוב גינות

שיקום הדשא שלכם כחלק מעיצוב גינות

גינה מטופחת ושמש זורחת, חלום מופלא שלעיתים די מורכב ליישמו. אתם משקיעים בעיצוב גינות ימים ושעות רבות, לרוב גם כספים רבים על מנת להזמין גנן לעיצוב גינות אולם עונה מתחלפת ושוב הגינה הפכת לצהבהבה במקרה הטוב ויבשה וצחיחה במקרים גרועים יותר. הנפגע הראשון בכל גינה הוא מרבד הדשא. נכון, הדבר הראשון שעולה על דל שפתיכם הוא שיש דשא סינטטי אך גם סינטטי צריך תחזוקה וטיפול על מנת לשמר אותו לאורך זמן אחרת גם הוא יראה לא טוב. לכן אחד הדברים הבולטים בעיצוב גינות ואנו מתכוונים לגינות עם דשא חי ואמיתי, הוא איך לשקם את הדשא לאחר תקופת החורף או לאחר שהוא הוזנח.

adv1

אפשר לתחזק את הרכב באופן עצמאי

קורה לכם שאתם קמים בבוקר, מתארגנים, יורדים למטה, צועדים אל כיוון הרכב שלכם והנה הופיעה לה שריטה לא מתוכננת על גבי הרכב שאינכם יודעים מהיכן הגיע אבל ירד קצת צבע. זה בהחלט לא נעים להתחיל כך את הבוקר, בייחוד אם הרכב שלכם נקנה לא מזמן ואתם ממש מתאמצים שיישאר נקי ומצוחצח. ובכן, יש היום פתרונות לכל כך הרבה דברים וגם לזה נמצא פתרון.

לא צריך לרוץ למוסך עבור כל שריטה או שפשוף קטן שנמצא על הרכב שלנו, אפשר היום לעשות זאת לבד וכך לחסוך עלויות של ביקור במוסך וכמובן להוריד את רמת החשש פן יקרה משהו לרכב שלנו.

צבע פרטי ואיכותי

אז למעלה ציינתי שלבעיית השריטות והשפשופים החוזרים על גבי המכונית שלנו יש פתרון. הפתרון עליו אכתוב בשורות הבאות הוא צבע לרכב. לא משנה היכן נחנה את הרכב, לא תמיד נוכל למנוע ממנו להיות תחת קרני השמש ולהימצא תחת תנאי מזג האוויר השונים. צבע לרכב לאחר כמה זמן יתחיל לדהות ולאבד מהבוהק המקורי שלו. תנאי מזג האוויר השונים עלולים ליצור כתמים על גבי הרכב שלנו וזהו משהו שבלתי אפשרי למנוע. בשביל זה קיימים צבעים מיוחדים לרכב שכל אחד יכול לקנות, לתקן ולצבוע בעצמו. ישנם סוגים רבים של צבעים לרכב אך ישנם צבעים שהם ברמה גבוהה יותר מסוגים אחרים. לאחר צביעת הכתמים או השריטות, בצבעים איכותיים ישנם חומרים העוזרים לשמר את הצבע לתקופה ארוכה והסבירות לשריטות וכתמים חדשים מופחתת בצורה משמעותית. אז אם אתם קמים בבוקר ואתם מגלים שריטה חדשה על גבי הפגוש או אחת הדלתות של המכונית שלכם, זכרו שיש פתרון ואין צורך לחשוש ולרוץ למוסך הקרוב. פשוט לכו לקנות צבע התואם לצבע הרכב שלכם, רססו בעדינות, תנו לצבע להתייבש ופתרתם לעצמכם את הבעיה בקלות ובזריזות.

היכן מומלץ לרכוש

ישנן לא מעט חברות המתעסקות בענף הצבע לרכב ומציעות מגוון רחב מאוד של צבעים על מנת שכל אחד יוכל למצוא את הצבע של הרכב שלו. כאשר אתם הולכים לבצע רכישה של צבע לרכב הפרטי שלכם, שימו לב איזה צבע אתם קונים ומה המאפיינים שלו. ישנם צבעים איכותיים המיוצרים במיוחד עבור הרכב ומתאימים רק לרכב, אז שימו לב שאינכם קונים צבע לצורך אחר. בנוסף ישנן חברות ידועות המתמחות באופן ספציפי בצבעים המיועדים לצביעת רכבים. אלו החברות שיציעו מגוון צבעים איכותיים שלאחר הצביעה יעניקו לרכב שלכם עמידות מאוד גבוהה בפני שריטות או כתמים עתידיים ויפחיתו את הסיכויים לירידת הצבע מהרכב שלכם. אני בהחלט מקווה שהעובדה שישנו פתרון המוזיל עלויות עבור תיקונים קטנים שהרכב שלכם דורש, מורידה את מפלס הלחץ. אפשר לומר שבקלות כולם יכולים לטפל ברכב שלהם בעצמם ולהעניק לו את הטיפול שמגיע לו בעזרת צבע איכותי המחזיק זמן רב. שתהיה לכם נסיעה נעימה ובטוחה!