קטגוריה: פרגולות

פרגולות עץ בסגנון מודרני

בניית פרגולות עץ תמיד יוצרות אצלנו בתודעה את המחשבה של צימר או כפר, אכן זו מטרתה של הפרגולה מעץ. אך יחד עם זאת ניתן ליצור מראה מודרני וחדיש גם אם אנו בוחרים לבנות פרגולות עץ. חשוב נדגיש כי היתרון של העץ על פני חומרי גלם אחרים הוא בעלויות שלו, העץ לרוב יהיה זול יותר מאלומיניום או ברזל.

adv1

מתי כדאי להתקין זרוע לטלויזיה ?

היום אנו רואים שבכל בית יש מספר טלויזיות וכמעט בכל חדר אנו מציבים מסך מחשב או טלויזיה. כמו כן ניתן בקלות וביעילות להתקין בכל חדר או מרחב מסך מחשב או טלויזיה באמצעות זרוע יעודית.

זרוע הטלויזיה תאפשר לכם לתלות את הטלויזיה או המחשב בקלות וביעילות ותעניק לכם יתרונות רבים :

  1. מראה מושלם

התקנת זרוע לטלויזיה תתן לכם מראה נקי ויפה לחדר או לחלל. אין צורך בשידות מסורבלות להנחת המסך שתופסים מקום בחלל. המסך על הזרוע יאפשר לכם להציב את המסך בגובה המתאים לצפייה או לעבודה ויאפשרו לכם להישיר את המבט בהתאם ללא מאמץ מיותר. יש שאפילו יגדילו ויצפינו את החוטים בנישות או בתעלות חצובות בקיר למראה נקי ונטול חוטים.

  1. נוחות השימוש

שימוש בזרוע לטלויזיה מאפשרת לכם הצבת מסך במקום מיטבי ללא חוטים מסורבלים והכל מונח במקומו. גם במקומות שבהם לא ניתן היה בעבר להניח טלויזיה ניתן היום לתלות את המסך שהפך להיות בעובי של תמונה על הקיר. בכל חדר או חלל, מסדרון של מרפאה או פינת ישיבה תוכלו להציב מסך. גם בפינת העבודה או בחדר הילדים ניתן להתלות את המסך של המחשב או הטלויזיה בקלות ונוחות. לא חשוב אם מדובר על מסך מחשב קטן או מסך טלויזיה ענק באמצע הסלון. שימוש בזרוע מותאמת ויעודית תשא את משקל המסך.

מושלם לבעלי מוגבלויות

  1. הנגשה.

לאנשים מוגבלים ולעובדים בפינות עבודה ניתן להתאים מסך באמצעות זרוע לטלויזיה. אנשים המרותקים למיטתם או מאושפזים בבית חולים ניתן לקרב מסך של מחשב או מסך מגע להקל על השהייה שלהם ולהגביר את תחושת הפרטיות. הזרוע מאפשרת לקרב את המסך ולאפשר שימוש בקלות ללא הצורך בקרבה של שולחן או מעמד. גם לעובדים שעות רבות מול מסך שימוש בזרוע מקל על העבודה מאחר וניתן לכוון את המסך לאופן הישיבה, לגובה היושב ולצד כאשר יש צורך בכך. זאת לעומת עמדה נייחת שמגבילה את הצפיה שלנו או נאלצת להשתמש בספרים או קופסה להעלות את הגובה של המסך.

  1. בטיחות

התקנת זרוע לטלויזיה היא דרך פשוטה וחשובה מאין כמוה לשמור על בטיחות יקירכם. החוטים וגם המסך אינם בגובה שמאפשר למשוך או לתלוש אותם, אין סכנה שהמסך יפול על אחד הילדים חלילה, או רהיט שיקרוס מכובד המשקל של המסך. מלבד הנוחות והיעילות של תליית המסך אנו מרוויחים פה עניין לא פחות חשוב שיש לתת עליו את הדעת. ניתן לתלות מסך למשל בגינה ולצפות בטלויזיה בזמן שרוחצים בבריכה או בג'קוזי בלי חשש שירטב, כי תולים את המסך גבוה.

תמיד תוכלו להתאים את עצמכם לדרישה

  1. התאמה אישית

בין אם אתם בעלי עסק המעוניינים להפנות מסך לקידום מכירות או בין אם אתם תולים מסך בבית הפרטי שלכם- התקנת זרוע לטלויזיה מאפשרת לכם באופן קל פשוט טיעיל והציב מסך במקום המתאים לכם. באצמעות תליית מסך ניתן להציג ביעילות פרטים או אפילו לשדר תוכניות במרחבי המתנה של מוסכים,מספרות ואפילו מרפאות שיניים שתולות את המסך מעל ראשי המטופלים בעיקר הצעירים שבינהם - דבר שמאפשר להם לטפל בשקט ומהירות בילדים…

שימוש בזרוע ניידת תאפשר הטיית המסך לאזורים שונים באופן שיאפשר לכם להתאים את הטלוויזיה לאזורים שונים בבית. אם אתם מארחים בגינה - תוכלו להטות את המסך לאיזור הגינה לצפות בהנאה במשחק כדורגל או בשירים נעימים. ניתן גם להטות את המסך לצפייה בשכיבה במיטה או בישיבה בספה.