חורף מהנה עם פרגולה מאלומיניום
קטגוריה: פרגולות

חורף מהנה עם פרגולה מאלומיניום

החורף הגיע ואיתו הגשמים, כמה נחמד לצאת לגינה וליהנות ממראה הגשם היורד, הריחות המשכרים של החורף ולשתות כוס תה צמחים שקטפתם ישירות מהגינה שלכם. התיאור הזה אינו רחוק כל כך מהמציאות, אם יש לכם פרגולה מאלומיניום תוכלו ליהנות באופן מלא מכל עונות השנה גם בקיץ וגם בחורף.

adv1

ככה תיהנו מצפיה בטלוויזיה ומעיצוב מושלם

כבר מזמן הטלוויזיה הפכה להיות מרכז העניינים של הבית, כולם מתכנסים סביבה לצפיה בתוכנית אהובה, סרט או אפילו אחד ממשחקי מונדיאל. הטלוויזיה ללא ספק היא מרכז המדיה בבית ומקור התעדכנות בחדשות, מתכון מנצח ועוד. עד לא מזמן היינו מניחים את המסך על המזנון בסלון ומהר מאוד היו מסתובבים בכל מקום כבלים, חוטים ושאר ירקות. לא עוד! הטרנד החדש כבר מזמן הפך להיות צורך נדרש הוא התקנת מעלית לטלוויזיה מהתקרה. המתקן יורד ועולה מהתקרה ונשלט על ידי שלט רחוק, היתרונות רבים מאוד והשלמות שבעיצוב הכללי מביאה את חווית הצפייה לרמות חדשות. ננסה להבין מה היתרונות שבהתקנת מעלית לטלוויזיה מהתקרה ומה נדרש להתקנת המעלית.

 

מעלית מהתקרה, היתרון שבפיתרון

אמרנו כבר כי מעלית לטלוויזיה מהתקרה הופכת את חווית הצפיה למושלמת כעת נסביר למה.

 

  • סדר וארגון

 

להניח את מסך הטלויזיה על שולחן או דלפק זה אומר שיש כבלים מחוברים, לפחות 2 כבלים שיוצאים מהמסך כבל החשמל והכבל השני בהנחה שיש לכם חיבור DVI ואם אתם עדיין עם RCA אז יש לכם 4 כבלים, (3 לאודיו וידאו ואחד חשמל), גם הממיר בא עם כבלים של חשמל, קואקס, ו RCA אוט DVI. תוסיפו קונסולה של משחקים ואתם עם מינימום 7-8 כבלים ובמקסימום יכולים להגיע עד 15 כבלים שמסתובבים לכם על השולחן / דלפק. התקנת מעלית לטלוויזיה מהתקרה ללא ספק מעלימה את כל סבך הכבלים לחלוטין.

 

  • נוחות צפייה

 

כאשר מניחים את המסך על דלפק / מזנון / שולחן אנחנו די מקובעים מבחינת זוויות הצפייה, הרי לא כל רגע נקום ונשנה את כיוון המסך. המתקן מאפשר לנו לכוון את המסך בדיוק כמו שאנחנו רוצים ובדיוק כמו שמתאים לנו ועל מנת לצודד ולכוון את המסך לא צריך לקום מהכורסה, מספיק ללחוץ על מקש בשלט וליהנות מהקלות שבשינויי זוויות הצפייה.

 

  • עיצוב מושלם

 

תמיד צריך להסתכל על כלל הסביבה ועל העיצוב הכללי של הבית, אם המסך שלנו יראה כמו גוש באמצע החלל זה יראה ממש לא יפה. אבל התקנת מעלית לטלוויזיה מהתקרה משתלבת בצורה מושלמת עם העיצוב הכללי של הבית, המעלית עולה כלפי מעלה אל תוך חלל שהוכן מראש בתקרה ומשאירה לנו עיצוב נקי ומסודר.

 

  • הגנה על המסך

 

גם אם אין לכם זאטוטים בבית שהחליטו שמסך הטלוויזיה שלכם הוא לוח ציור או מטרה לכדורים עדיין יש סיכוי גבוה שמשהו יפגע במסך שלכם, יסדוק אותו או יפיל אותו. התקנת מעלית לטלוויזיה מהתקרה פשוט מבטלת את האפשרות הזו לחלוטין המסך שלכם תמיד יהיה מוגן מפני פגיעות ונזקים כשהוא חבוי בתקרה כשאין שימוש בו.

 

איפה קונים? אצל מי מתקינים?

העידן החדש הביא איתו את עידן ההזמנות מהאינטרנט, איביי, אליאקספרסס, אמזון הם המובילים אך יש לא מעט חנויות אינטרנטיות פרטיות שישמחו לשלוח לכם מתקן תקרה, השאלה הנשאלת היא אם כדאי בכלל להיכנס להרפתקה כזו? התשובה החד משמעית היא לא! פער המחירים נמוך ואינו מצדיק הזמנה של מוצר יקר שאין לו אבא ואמא. היתרון הגדול של הזמנת מתקן בארץ הוא שלרוב המוכר גם יתקין לכם, והאחריות על ההתקנה מוטלת עליו.