פרגולות מאלומיניום לחורף מושלם
קטגוריה: פרגולות

פרגולות מאלומיניום לחורף מושלם

תארו לכם יום חורפי מוכר בישראל... חמים ביום וקר בלילה, גשם? לא בטוח שיורד. מוכר לכם? פרגולות מאלומיניום הן הדבר המתאים ביותר לנו לימות החורף במיוחד וגם לימות הקיץ. אצלנו עונות השנה הפכפכות ביותר, לא תמיד גשום, לא תמיד מאוורר אבל תמיד צריך הגנה מלמעלה, אם זה מפני השמש או הגשם. פרגולות מאלומיניום מספקות את הסחורה. ישנם סוגים שונים של פרגולות מאלומיניום כאשר העיקריים שבהן הם פרגולות קבועות ופרגולות עם תריסים חשמליים, אין זה משנה איזו תבחרו העיקר שתזכרו כי פרגולות מאלומיניום הן חזקות ועמידות מאוד לאורך שנים.

adv1

עיצוב פנים והשאלה: מקלחת ואמבטיה יחד בחדר שינה כן או לא?

בהתחלה כולנו מפנטזים, בחדר השינה הראשי שרובינו קוראים לו חדר הורים, צריך לכלול בעיצוב הפנים גם אמבטיה וגם מקלחת, וכמה שיותר גדול. אך בפועל וכיום הרבה יותר אין כך פני הדברים. עיצוב פנים של פעם כבר לא תופס כיום. בסקר שנעשה נמצא כי רק שליש מקרב הנשים ופחות מ עשרה אחוזים מהגברים רוצים עיצוב פנים שכולל אמבטיה בחדר השינה שלהם, רובם מעדיפים מקלחת רחבה עם מתיזים מעסים מכל עבר.

יותר מכך נשאלו נשים רבות שיש בחדר השינה שלהם שילוב של מקלחת ואמבט לגבי מידת השימוש וההנאה, התשובה הייתה כמעט נחרצת אצל כולם. השקעתי בעיצוב פנים כל כך הרבה משאבים אך כיום כמעט ואין לי זמן להיכנס לאמבט ולשכב ולהירגע, הילדים, קוצר הזמן, יוקר המים ועוד ועוד סיבות.

עיצוב פנים עם אמבט , פאסה!

גודל החלל שמוקצב בעיצוב פנים של חדר השינה עבור האמבט עד לפני שנים מספר כל עיצוב פנים לחדר השינה כלל את חדר הרחצה. חוק בל יעבור היה לשלב אמבט עם מקלחת, ואם לא ניתן אז רק אמבט. הפנטזיה של אמבט מלא קצף התנפצה מהר מאוד לאחר שנולדים ילדים, העבודה גוזלת שעות חיים רבות, קצב החיים בכלל אינו מאפשר את המותרות הזו של "להרוג" כמה שעות של שכיבה באמבט חמים ונעים מלא קצף מלטף. אכן עיצוב פנים כיום נותן דגש על בניית מקלחת רחבה שכוללת אביזרי רחצה מפנקים, לעיתים מעוצבת גם פינת ישיבה כחלק מעיצוב פנים המקלחת. הטרנד המוביל כיום בעיצוב פנים של חדרי שינה הוא יצירת חיץ בין איזור השינה לבין חלל הרחצה, החיץ עשוי מזכוכית שקופה או חלבית או כל טקסטורה וגימור אחר שתבחרו, המראה המתקבל הוא אפקט של חלל רחב ידיים, ניקיון וחדשנות. אך לא לכל אחד העיצוב הזה מתאים...

עיצוב פנים ללא אמבט אך עם ג'קוזי, כדאי?

אחד החלומות הוא לבנות חדר אמבט שכולל ג'קוזי. מילוי הג'קוזי עם מים חמים, סבון מלטף ומרגיע, מלח ושעתיים של רגיעה, כל אלו אכן יכולים להיות מדהימים אולם יש כמה פרטים שאולי אינכם יודעים.

ראשית עיצוב פנים שכולל ג'קוזי מחייב שטח יותר גדול מאשר מקלחת או אמבטיה רגילה, שנית הג'קוזי למעשה ממחזר את המים כדי ליצור את הסילונים הנעימים. בפועל מים קיימים נשאבים דרך מערכת צינורות ומוזרמים בחזרה בכוח. הידעתם כי המים למעשה מכילים את השערות ואת תאי העור המתים שנשרו כאשר נכנסתם לאמבט ג'קוזי? נשים יכולות לפתח זיהומים עקב טבילה באמבט קצף או מוצרים אחרים שיכולים לגרום לגירוי. כאשר אתם עומדים לפני בניית בית חדש או שיפוץ כללי בבית תתכננו עיצוב פנים שאינו כולל אמבט כל שהוא בחדר השינה שלכם, תאמינו אתם עוד תודו על כך.