קטגוריה: עיצוב גינות

עיצוב גינות מיוחדות בשילוב אלמנטים מעץ

אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר והקלים ליישום ושימוש הוא העץ. השימוש בעץ לעיצוב פנים ועיצוב גינות תופס מיום ליום חלק נכבד יותר ויותר. העמידות יחד עם המראה הטבעי מאפשרים תכנון ועיצוב גינות כמעט בכל סגנון וגוון, החל מריהוט גן מעץ, פרגולות מעץ מלא או גושני, שבילי הליכה ודקים.

adv1

חמש עובדות על גדר אלומיניום שלא ידעתם

גדרות אלומיניום

לוחות אלומיניום הם אחד מהחומרים הפופולריים ביותר מהם מייצרים גדרות לשטחים פרטיים שונים וישנן סיבות רבות התורמות להצלחתם. על מנת להזמין פתרון גידור יעיל, איכותי ומשתלם, על החומר ממנו מייצרים את הגדר להיות בעל מאפיינים מסוימים המתאימים ליישומים בתנאי חוץ שונים. אלומיניום מצליח לענות על קריטריונים רבים ומייצרים ממנו לא רק גדרות אלא גם פרגולות, שערי חניה ועוד יישומים שונים ורבים.

גדרות פעמים רבות מייצרים מברזל, מלוחות עץ וגם מפלסטיק, ישנם לא מעט חומרים מהם ניתן לייצר פתרונות גידור. השאלה היא, איזה מביניהם יצליח להעניק את מרב היתרונות כאשר מדברים על פתרון לטווח ארוך. גדר בדרך כלל נמצאת בפאתי השטח הפרטי או בכל מקום מרכזי הנראה לעין באופן ברור ולכן, נרצה שבנוסף למאפיינים איכותיים, הגדר תצליח לייצר אסתטיקה ייחודית לשטח שלנו. בשורות הבאות אספר על חמישה מאפיינים שתורמים לגדרות אלומיניום להצליח ולשמור על אחד המקומות הראשונים אם לא על המקום הראשון, בטבלת פתרונות הגידור הטובים ביותר.

איכות בלתי מתפשרת

גדרות אלומיניום הן פתרון יוצא דופן באיכותו. מאפייני הגדר כמעט ובלתי ניתנים להשוואה בינם לבין מאפיינים של חומרים אחרים, בייחוד כאשר מדובר ביישומים המותקנים תחת תנאי אקלים שונים. הנה כמה עובדות חשובות על אלומיניום:

  1. עמידות קורוזיבית: לוחות אלומיניום הם בין החומרים העמידים ביותר בפני קורוזיה. אלומיניום אינו מושפע מכלל תנאי מזג האוויר ועמיד גם בקיצוניים ביותר. אלומיניום אינו נסדק או מתקלף, הוא עמיד בפני כימיקלים וממסים שונים למיניהם, לכן מתאים להתקנה בתנאי חוץ באופן ברור.
  2. גמיש: אלומיניום הוא חומר גמיש בעל יכולות כיפוף גבוהות במיוחד. עובדה זו מאפשרת ליצרנים ולמתכננים לעצב ממנו סוגים וסגנונות שונים של גדרות.
  3. אריכות חיים: אלומיניום הוא אחד החומרים שמצליחים להגן ולשמור על המראה שלהם לתקופות ארוכות במיוחד.
  4. קל משקל: לוחות אלומיניום אינם שוקלים הרבה, עובדה שהופכת את הניידות וההתקנה שלהם לקלה, מהירה ופשוטה במיוחד. בנוסף, מאוד פשוט לתקן את לוחות האלומיניום ואף משתמשים בהם בקלות לעבודות בשיטת "עשה זאת בעצמך".
  5. תחזוקה: מבחינת תחזוקה וגם בהשוואה לחומרים נוספים מהם מייצרים פתרונות גידור, אלומיניום הוא אחד החומרים הקלים ביותר לתחזוקה. קודם כל, הוא אינו מצריך תחזוקה וטיפול על בסיס קבוע. שנית, על מנת לנקות גדרות אלומיניום, כל מה שצריך לעשות להוא להשתמש בצינור ולהתיז עליהן מים כך שירד האבק. אם רוצים לנקות שכבה נוספת של לכלוך, אפשר פשוט להוסיף סבון בעת השטיפה.

גדר ייחודית

גדרות אלומיניום הן אסתטיות במיוחד ומעניקות ללא מאמץ מראה יוקרתי ומודרני. כיוון שגדרות אלומיניום ניתן לעצב בהזמנה אישית, לא רק שתקבלו גדר יפה ועמידה במשך שנים, תוכלו להזמין גדר שתתאים אל הסגנון של השטח הפרטי שלכם באופן מדויק. את הגדר תמיד כדאי להזמין מחברה מקצועית המתמחה בפתרונות גידור והצללה.