עיצוב גינות והכנתן לקראת הקיץ
קטגוריה: עיצוב גינות

עיצוב גינות והכנתן לקראת הקיץ

הקיץ בפתח ואיתו יש להתכונן ולהכין את עיצוב גינות. אחד הדברים הוא לתת את הדעת בכל הנוגע לדשא שלנו ולצמחייה בכלל. במידה ויש לנו דשא חי ולא סינטטי הרי שיש עלינו לבצע מספר פעולות טרם בא הקיץ על מנת שהצמחייה תצא מתרדמת החורף שלה.

adv1

מהי פרגולה חכמה

פרגולות אלומיניום

פרגולות כבר שנים רבות מלוות אותנו ומעניקות לנו הצללה בימי הקיץ השמשיים. לפעמים ההצללה היא טובה יותר ולפעמים טובה פחות, הכל תלוי בסוג של הפרגולה. בהווה, פרגולות העשויות מלוחות אלומיניום זוכות להוביל את ענף ההצללה עקב המאפיינים יוצאי הדופן שלהן. פרגולה חכמה אינה מתאימה רק לעונת הקיץ אלא, יכולה להתאים לכל עונות השנה ללא יוצא דופן.

פרגולות אלומיניום ופרגולות באופן כללי אמורות להעניק לשטח שלכם מראה יפה והנאה מרבית מהחצר הפרטית או מהמרפסת. על מנת שפרגולות אכן תצלחנה להעניק את המטרות הללו, הן צריכות לעמוד בקריטריונים מסוימים אותם כדאי מאוד לקחת בחשבון לפני שמזמינים את פתרון ההצללה החדש. פרגולות חכמות יכולות להתחבר לפרגולה קיימת ואף למבנים עצמם. לא דיי בפתרון הצללה יפה, פתרון כזה צריך להחזיק מעמד תקופה ארוכה ללא תחזוקה ותיקונים שמייקרים את עלות הפרגולה. בדיוק כאן נכנסות פרגולות אלומיניום לפעולה. פרגולות אלומיניום מצליחות להעניק את מרב היתרונות כאשר מדובר בפתרון הצללה יעיל ומוצלח, על כך ארחיב בשורות הבאות.

יתרונות האלומיניום

כאשר מדובר בפרגולות אלומיניום, הרווח של הזמנת הפרגולה הוא הגדול ביותר. פרגולות אלומיניום לא לחינם זוכות להצלחה גבוהה והנה כמה ממאפייניהן הטובים ביותר:

  1. עמידות: פרגולות העשויות מאלומיניום נחשבות לעמידות ביותר כאשר מדובר בכלל תנאי האקלים השונים ובייחוד באקלים הארץ ישראלי. לוחות אלומיניום אינם מושפעים ממים, ממסים או מזיקים שונים ולכן נשארים עמידים לאורך זמן.
  2. עיצוב: לוחות אלומיניום הם בעלי יכולת כיפוף גבוהה במיוחד. מאפיין זה מאפשר ליצרנים ולמתכננים לעצב פרגולות אלומיניום בהזמנה אישית. בנוסף, פרגולות אלומיניום יודעות להסתגל לכל קרקע בין אם היא שטוחה או משופעת.
  3. משקל: לוחות אלומיניום אינם שוקלים הרבה בהשוואה ללוחות עץ, פיברגלאס או ברזל. מאפיין המשקל תורם ליציבות הפרגולה וכמובן לתהליך ההתקנה שהופך קל, פשוט וזריז יותר.
  4. תחזוקה: כיוון שלוחות אלומיניום אינם מושפעים מתנאי מזג האוויר הם אינם מצריכים תחזוקה על בסיס קבוע. פעם או פעמיים בשנה מומלץ לתחזק את הפרגולה ולבדוק שהכל תקין. תחזוקה מופחתת מקטינה את ההוצאות.
  5. אסתטיקה: פרגולות המעוצבות מלוחות אלומיניום מעניקות לכל שטח ושטח מראה יוצא דופן וחדשני. עקב יכולות הכיפוף של הלוחות ניתן לייצר מהם סגנונות שונים שיתאימו למבנה וידגישו את הסגנון הייחודי של השטח.

ישיבה בחוץ בכל מצב

היתרון הגדול ביותר שיש לפרגולות אלומיניום על פרגולות אחרות הוא שניתן להנות מהן בכל מצב ובכל עונה. אם כבר הרבה זמן שאתם מעוניינים להתקין פרגולה חדשה ולהעניק לחצר שלכם מראה מקורי ואסתטי, פרגולות אלומיניום יכולות להעניק לכם את מבוקשכם. ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות לחברה וותיקה ומקצועית המתמחה בפתרונות הצללה וגידור מאלומיניום. אנשי המקצוע יוכלו לעצב עבורכם פרגולה המתאימה באופן ספציפי אל השטח שלכם. פרגולה מאלומיניום היא היחידה שתוכל לשמש אתכם למשך שנים רבות ללא תחזוקה שוטפת והוצאות מיותרות.