קטגוריה: עיצוב גינות

שיקום הדשא שלכם כחלק מעיצוב גינות

גינה מטופחת ושמש זורחת, חלום מופלא שלעיתים די מורכב ליישמו. אתם משקיעים בעיצוב גינות ימים ושעות רבות, לרוב גם כספים רבים על מנת להזמין גנן לעיצוב גינות אולם עונה מתחלפת ושוב הגינה הפכת לצהבהבה במקרה הטוב ויבשה וצחיחה במקרים גרועים יותר. הנפגע הראשון בכל גינה הוא מרבד הדשא. נכון, הדבר הראשון שעולה על דל שפתיכם הוא שיש דשא סינטטי אך גם סינטטי צריך תחזוקה וטיפול על מנת לשמר אותו לאורך זמן אחרת גם הוא יראה לא טוב. לכן אחד הדברים הבולטים בעיצוב גינות ואנו מתכוונים לגינות עם דשא חי ואמיתי, הוא איך לשקם את הדשא לאחר תקופת החורף או לאחר שהוא הוזנח.

adv1

איפה כדאי להתקין פרגולה

פרגולות

לפני שאתם מחליטים היכן להתקין את הפרגולה שלכם, ישנם כמה דברים שעליכם לבדוק על מנת שתמקמו אותה במקום הטוב ביותר. חשבו מהו הצורך שלכם בפרגולה, מה אתם מנסים להשיג על ידי התקנת פתרון הצללה, לאיזה גודל של פרגולה אתם זקוקים ואילו מאפיינים חשוב שיהיו לה. פרגולות, מטרתן הראשונית היא לייצר צל. אם יש לכם מרפסת או חצר שאתם מאוד נהנים לשבת בה אך זקוקים להצללה יעילה, פרגולה יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר.

פרגולות מייצרים מחומרים שונים ולכל אחד מהחומרים הללו מאפיינים שונים המתאימים יותר ומתאימים פחות ליישומים בתנאי חוץ. אז לאחר שהבנתם היכן יהיה המקום הטוב ביותר להתקנת הפרגולה, עכשיו צריך להבין מאיזה חומר תהיה מיוצרת הפרגולה שלנו. אם ברצונכם להתקין פרגולה פעם אחת ולא לדאוג לה יותר מדי, עליכם לבחור בפתרון יעיל ואיכותי המתאים לתנאי אקלים שונים ואינו מושפע מהם. בשנים האחרונות פרגולות העשויות מאלומיניום מצליחות להוביל עקב מאפיינים מדויקים המשתלבים בתנאי חוץ במאת האחוזים.

מאפייני פרגולות אלומיניום

פרגולות העשויות אלומיניום הן בעלות מאפיינים שלחומרים אחרים קשה להתחרות בהם. פרגולות מייצרים מעץ, מברזל ומעוד חומרים שונים, אך אף אחד מהם לא מעניק מספר יתרונות כה רב כמו האלומיניום. הנה כמה ממאפייניו הטובים:

  • אסתטיקה: לוחות אלומיניום מאוד יפים ומצליחים להשתלב באופן מיידי בכל שטח בו הם יותקנו. לוחות אלומיניום מעניקים מראה מודרני, יוקרתי וחדשני לכל שטח ללא יוצא מן הכלל.
  • עמידות: לוחות אלומיניום אינם מושפעים מכלל תנאי האקלים של ארץ ישראל באף צורה. לוחות אלומיניום אינם מושפעים ממים, הם אינם מתנפחים ולכן אינם נרקבים, מחלידים ואינם מייצרים קורוזיה לאורך זמן. לוחות אלומיניום מצליחים להחזיק מעמד במשך שנים רבות ללא הצורך בתחזוקה רציפה.
  • עיצוב: ללוחות אלומיניום יכולות כיפוף גבוהות במיוחד מה שמאפשר ליצרנים ולמתכננים לעצב פרגולות אלומיניום בסגנונות שונים המתאימים לכל שטח ושטח. כיום מאוד מקובל להתקין פרגולה מעוצבת בהזמנה אישית.
  • עלות: פרגולת אלומיניום אינה המשתלמת ביותר רק בגלל עמידותה הגבוהה. עלותם של לוחות אלומיניום היא זולה יותר מעלות של לוחות אחרים. העלות של הלוחות, יחד עם יכולות הכיפוף הגבוהות של האלומיניום, מאפשר את ייצורן של הפרגולות באופן פשוט ומהיר יותר מאחרות.
  • משקל: משקלם של לוחות האלומיניום הוא נמוך בהרבה ממשקלם של לוחות עץ או ברזל לצורך העניין. משקל לוחות האלומיניום הופך את התקנת הפרגולה לקלה במיוחד.

היכן מייצרים פרגולה בהזמנה אישית

פרגולה ייחודית בהזמנה אישית מתכננים אצל חברה המתמחה בפתרונות שונים מלוחות אלומיניום. חברה וותיקה ומקצועית תדע לכוון אתכם אל בחירת הפרגולה הנכונה בהתחשב במאפייני השטח. בין הפרגולות השונות שאפשר לעצב מאלומיניום נמצא פרגולות על עמודים, פרגולות תלויות המעניקות מראה מרחף ובעצם מחוברות רק לקיר אחד תומך והפרגולות המתקדמות ביותר שהן פרגולות חשמליות מאלומיניום. אל תתפשרו בהזמנת פרגולה איכותית, יעילה ואסתטית והיא תעניק לכם הגנה והצללה איכותית למשך שנים רבות.