קטגוריה: עיצוב פנים

שיפוצים עם גבס - הבחירה המושלמת לשיפוץ

עבודות שיפוצים עם גבס נפוצות מאוד בשנים האחרונות בקרב חברות השיפוצים ובעלי המקצוע. הגבס הוא חומר קל, נוח לעבודה וזול ולכן מרבית אנשי המקצוע העוסקים בשיפוצים מעדיפים לעבוד עם גבס. אם אתם עומדים לפני שיפוצים ויש באפשרותכם להשתמש בגבס, אל תהססו – עבודות גבס הן פיתרון שיפוץ אידיאלי לשדרוג הדירה שלכם

adv1

פרגולות מאלומיניום לחורף מושלם

תארו לכם יום חורפי מוכר בישראל... חמים ביום וקר בלילה, גשם? לא בטוח שיורד. מוכר לכם? פרגולות מאלומיניום הן הדבר המתאים ביותר לנו לימות החורף במיוחד וגם לימות הקיץ. אצלנו עונות השנה הפכפכות ביותר, לא תמיד גשום, לא תמיד מאוורר אבל תמיד צריך הגנה מלמעלה, אם זה מפני השמש או הגשם. פרגולות מאלומיניום מספקות את הסחורה. ישנם סוגים שונים של פרגולות מאלומיניום כאשר העיקריים שבהן הם פרגולות קבועות ופרגולות עם תריסים חשמליים, אין זה משנה איזו תבחרו העיקר שתזכרו כי פרגולות מאלומיניום הן חזקות ועמידות מאוד לאורך שנים.

 

פרגולות מאלומיניום קבועות

הכוונה במילה קבוע היא שהפרגולה מותקנת וזהו, אין שום רכיב שנע בה בעמודים מקובעים, הקירוי מיצר הצללה והגנה מפני שמש וגשמים, ניתן לקרות על ידי שילוב של פלסטיק ועץ. אפשרות נפוצה של פרגולות מאלומיניום קבועות היא התקנה תלויה כלומר הקיבוע מתבצע לקיר אחד ללא עמודים, למעשה ישנו רק קירוי שמרחף באוויר ונתמך על ידי שרשראות או כבלים כלפי מעלה.מגוון הרעיונות הוא אין סופי מכיוון שאלומיניום ניתן לייצור ועיצוב כיד הדמיון, רעיון יפה הוא לבנות פרגולות מאלומיניום מעל לבריכת שחייה והתמיכה היא על ידי עמוד אחד בלבד, האשליה שנוצרת היא ריחוף הגג באוויר.

פרגולות מאלומיניום נעות / חשמליות

בניית פרגולות נעות למעשה מדמות את אופן פעולת תריס אלומיניום, בגג הפרגולה מותקנים שלבי אלומיניום וניתן להסיט אותם לפי הצורך. כאשר השמש יוקדת סוגרים יותר, כאשר חם מידי פותחים את השלבים על מנת לתת לאוויר לחדור גם ממעל. את שלבי האלומיניום ניתן להזיז בצורה ידנית או על ידי מנגנון חשמלי. ישנו יתרון גדול בבניית פרגולות מאלומיניום חשמליות, תארו לכם יום גשום ואתם רוצים לצאת החוצה ולהיות תחת הפרגולה... על ידי הפעלה חשמלית תוכלו לסגור את השלבים ולאטום את גג הפרגולה כך שהגשם לא יחדור בעדה.

חשוב לזכור, פרגולות מאלומיניום הן פרגולות לשנים רבות

להבדיל מפרגולה מעץ, האלומיניום שומר על צורתו ואינו נפגע מחרקים או מזיקים, כשלעצמו החומר עמיד בפני שינויים של מזג האוויר, הצבע אותו בחרתם משמש כשכבת הגנה נוספת על הפרגולה ולכן לא קיימים נזקי מים, לחות, ייבוש וחום. ישנם עיצובים וטקסטורות שמדמות קורות עץ, קשתות, משולשים וכל צורה ועיצוב שעולים על דעתכם.