מוצרי ליטוש
קטגוריה: עיצוב פנים

מוצרי ליטוש לגימור מושלם

מוצרי ליטוש שונים הם חלק אינטגרלי מכל תהליך עבודה שבסופו ישנו מוצר חדש. יכול להיות שאת השלב הסופי של ייצור המוצר תבצע מכונה ויכול להיות שיהיה זה ליטוש ידני, הכל תלוי בסוגי התעשיות השונות. ישנם מוצרים שאותם מייצרים באופן ידני כמו פסלים, רהיטים ופריטי אמנות למיניהם. מצד שני ישנם מוצרים אותם מייצרים למכירה תעשייתית והמונית והייצור שלהם הוא מסיבי לכן, גימורם כמו ייצורם מוכרח להיות על ידי מכונות.

adv1

בחירת אלמנטים מיוחדים שמהווים גורם מרכזי בעיצוב גינות

עיצוב גינות בכלל ועיצוב גינות עם אלמנטים מובילים תמיד יעשו את ההבדל בין גינה יפה לגינה מעוצבת. בחירה של אלמנטים מיוחדים כמו ריהוט או גופי תאורה הוא זה שיעשה את ההבדל ויותיר את הרושם על המבקרים שלכם. עיצוב גינות תמיד מתחיל בתכנון הסביבה והגדרת האזורים לכל ייעוד. הייעוד של כל אזור לרוב מכתיב את מה שיהיה בו לדוגמה היכן ריהוט הישיבה ימוקם בגינה, מיקום המנגל וכדומה.

 

האלמנטים לעיצוב גינות

ישנם אין ספור רעיונות ואלמנטים שיצרו עיצוב גינות מפואר ומרשים. מבין הבולטים הם המסלעות ובריכות הדגים, שילוב מנצח של השניים מאפשר בניית מסלעה שמשלבת מפל מים מיוחד ובריכת דגי נוי מרגיעה. עיצוב גינות נוסף יהיה בשימוש של פרגולות למיניהם, פרגולות מעץ או פרגולות מאלומיניום יתנו מראה יוקרתי או כפרי או שניהם יחד לכל גינה בה הן יותקנו. ניתן לשלב בפרגולות מוטיבים מהגינה עצמה ובכך ליצור קשר אמיתי לדוגמה בין ריהוט הגן לפרגולה או למרפסת שמפנה לחצר וכדומה.

את מי תבחרו לטובת עיצוב גינות?

ישנם לא מעט גננים שמציעים שירותי גינון, טיפוח, שתילה ותחזוקה לגינה שלכם אך נשאלת השאלה האם באמת הם יודעים לתת מענה על עיצוב גינות?, עיצוב גינות חייב להיעשות על ידי בעל מקצוע שמבין את ההשלכות והמשמעויות של בחירת עץ לשתילה כזה או אחר, ואף לתת אחריות על הבחירות שלו. כאשר מתכננים את הגינה, עיצוב גינות צריך לקחת בחשבון את העצים אותם תבחרו לשתול, את השיחים, את הפרחים ואפילו האם לשתול מדשאה חיה או דשא סינטטי. אלו החלטות שבעתיד יהיה מאוד קשה לשנות, לדוגמה החלטה על דשא סינטטי ולאחר מיכן להחליפו למדשאה חיה וכדומה. יהיו לא מעט שיצהירו על יכולתם והידע שלהם בעיצוב גינות אולם בפועל לבחור אפילו עץ רגיל ללא פרי צריך לדעת ולשייך אותו בהתאמה לנוף הכללי, סוג האדמה, שמש, כמות אור וכדומה. אלו רק חלק מההיבטים שיש לקחת בחשבון בעת התכנון, אם מדובר על גינה גדולה מאוד או קטנה מאוד עדיף להתייעץ עם מעצב גינות או אדריכל נוף, הפתרונות והיתרון ישתלם ויבוא לידי ביטוי בעתיד כאשר הגינה פורחת ומלבלבת.