בחירת מעצב או מעצבת לעיצוב פנים
קטגוריה: אדריכלות

בחירת מעצב או מעצבת לעיצוב פנים

אתם עומדים לפני שיפוץ בבית והבנתם כבר כי ללא תכנון ועיצוב פנים השיפוץ עלול לרדת לטמיון, אז השלב הבא הוא בעצם לבחור מעצב או מעצבת לצורך תכנון ועיצוב פנים לבית. כאן מתחילות ההתלבטויות הרבות, חלקן נובעות מסגנון העיצוב של אותו מעצב או מעצבת, אך בעיקר ההתלבטות היא לגבי המקצועיות. המקצועית היא הדבר היחידי שניתן להטיל בו ספק. עיצוב יכול להיות לטעמנו או לא הסגנון והסטייל לרוב יהיו בהתאמה ליכולת העיצוב של בעל המקצוע אולם בכל הנוגע למקצועיות הטכנית מומלץ לרוב להסתמך על בעלי מקצוע ולא על המעצבת.

adv1

עיצוב פנים עושה את ההבדל, בוודאות!

עיצוב פנים לבית תמיד יוצר את ההבדל בין בית פרקטי לבית יפה, אולם לא תמיד הדברים חייבים להיות כך. אם בחרתם במעצב שיש לו יכולות ליצור הרמוניה בין עיצוב פנים יפה ויעיל הרי שתוכלו ליהנות מכל חלק ואזור בבית שלכם. חשוב להבין כי בית שמאורגן ומסודר נכון הוא זה שיגרום לכם ליהנות ממנו ולא רק האלמנטים שתשתמשו בהם לעיצוב. אולם יחד עם זאת טרנד מעניין בשנים האחרונות הוא שילוש ושימוש באקווריומים כחלק מעיצוב פנים של הבית.

 

שימוש באקווריום כאלמנט מרכזי בעיצוב פנים

אחד הטרנדים המעניינים  אם לא המעניינים ביותר הוא עיצוב פנים לבית ושימוש באקווריומים כמוטיב מרכזי. אני יכול להבטיח לכם שאין הכוונה לצנצנת זכוכית עם דג זהב בפנים, הכוונה היא לשימוש בעיצוב פנים ייחודי שמשרה רוגע, הרמוניה ושלווה מלאה לדיירי הבית. כידוע מחיצות בין חללים זה כבר לא "אין" וכדי ליצור הפרדה בין חללים יוצרים שינויים בעיצוב פנים לכל חלל על ידי צבע שונה או תוספת מדרגה או שינויי גוון בריצוף. אולם טרנד חד שהוא שימוש באקווריום כמחיצה, יש לכך יתרונות רבים והבולט הוא התוספת המרשימה לכלל עיצוב פנים הבית אולם לא רק, המים מעבירים את האור מחלל לחלל ובכך יוצרים מעבר רך בין החללים, רעש המים הזורמים משרים אווירה נעימה שכיף לחזור אליה לאחר יום עבודה מפרך, הצפייה בדגים מהווה מקור ראשון לנינוחות ורגיעה ומעלים את רמת האנדורפינים במוח דבר שיוצר הרגשה כללית טובה.

עיצוב פנים בחללי הבית למשוגעים לדגים

כאשר אומרים אקווריום הדבר הראשון שקופץ לראש הוא מיכל מלבני עם דגים, חלקנו יקשר את הדגים עם ריח, לכלוך והצורך לטפל ולטפל. אולם המשוגעים לדבר לקחו את עיצוב פנים הבית עם אקווריום עשרות צעדים קדימה. עיצוב פנים לרצפת חדר האורחים שכולה בית גידול עצום לדגים צבעוניים ומרהיבים, דלתות מעוצבות מזכוכית כפולה שבין הדפנות שוחים להם להקות ציקלידים, קיר שלם שפונה לאור השמים שכולו אקווריום אחד עצום. קחו בחשבון שאמנם עלויות התחזוקה של עיצוב פנים כזה גבוהות אך אין דבר שישתווה לזה. הנה כמה תמונות ותחליטו בעצמכם.