פרגולה מאלומיניום בכל מצב ולכל מצב

פרגולה מאלומיניום היא הדרך שלנו ליצור מרחב מוגן מפני השמש והגשם, שלל הסגנונות והעיצובים מאפשרים לנו לעצב כמעט כל דבר ובכל מקום. אם עד היום חשבנו וחששנו מהמשקל של העץ, המקום שהוא תופס לנו, אז תשכחו מכל הדעות האלו ותכירו את הפרגולה מאלומיניום, יפה יותר, חזקה יותר ועמידה יותר מכל דבר אחר.

ניתן להתאימה ולשלבה בכל סגנון ועיצוב ובכל צבע שתחפצו. והשימור והטיפול... אין כזה דבר, האופן בה מיוצרת פרגולה מאלומיניום אינה מאפשרת בעיות כגון צבע מתקלף או חלודה, פשוט פרגולה מאלומיניום טובה יותר.

המרפסת קטנה מידי, קחו פרגולה מאלומיניום תלויה

כמה פעמים ויתרתם על הקמת פרגולה רק בגלל המקום שהיא תתפוס לכם? בעלי מרפסות מבינים בדיוק למה אני מתכוון, כל סמ"ר חשוב לנו אז שיבוזבז על פרגולה?, למעשה פרגולה מאלומיניום מהווה פיתרון מושלם. אחד היתרונות שיש באלומיניום הוא החוזק ביחס למשקל, כלומר חזק מאוד וקל מאוד על כן כאשר יש לנו בעיית מקום הרי שהפתרון היעיל ביותר לקירוי האזור הוא בניית פרגולה מאלומיניום תלויה, אין חשש ממשקל הפרגולה כי המשקל קל מאוד ביחס לעץ, החוזק והעמידות ימנעו מאיתנו את הצורך הטיפולים כגון צביעה מחדש, שיוף וכדומה. על ידי קיבוע מותחני פלדה או שרשראות לקיר אחד תומך ניתך לבנות פרגולה תלוי שאינה נתמכת על ידי עמודים, המקום שנחסך הינו יקר מפז.

תחזוקה וטיפול בפרגולה מאלומיניום

כאשר מדובר על עץ ידוע כי יש צורך בתחזוקה וטיפול תקופתי כגון חיטוי, צביעה, שיוף וחיזוק. אולם פרגולה מאלומיניום קלה מאוד לתחזוקה, פשוט אין תחזוקה! הצבע בה נצבע האלומיניום נעשה בתנור או בתרכובת שיוצרת ריאקציה עם האלומיניום ואינו מתקלף, העמידות בטמפרטורות הקיץ והחורף אינם משפיעים על האלומיניום כמו על עץ ואין התרחבות או תזוזה ולכן אין צורך בחיזוק. כל שנותר הוא לוודא כי האיטום של גג הפרגולה תקין לפני החורף וזהו. אם תחשבו על זה, פרגולה מאלומיניום אמנם עולה יותר בהקמה שלה אולם לטווח הארוך היא זולה בהרבה מהעץ.


המלצות - לא לפספס

מאגר פרויקטים חדשים ויד שנייה ברחבי הארץ באתר כאן בונים ישראל >>
adv3
adv1