אדריכל פנים, יתרון גדול

בחירת אדריכל פנים כאשר עושים שיפוץ לעסק או לבית

שיפוץ לבית או לעסק יכול להיות מהלך מעולה, השינוי מיצר אנרגיות חדשות וטובות. למעשה כל שינוי בסביבת המגורים או העסק מיצרים השלכה כללית על הביבה הקרובה והרחוקה. על מנת לצאת לדרך מומלץ לשכור את שירותיו של אדריכל פנים. אדריכל פנים למעשה יוצר מצב בוא אתם חוסכים את כאבי הראש שכרוכים בסנכרון בין מעצב ואדריכל. אכן למעשה אדריכל פנים הוא מיזוג של 2 המקצועות יחד.

 

בחירת אדריכל פנים מתאים

הכוונה בבחירת אדריכל פנים מתאים היא שלא כל אחד יכול או יודע לקלוע לכוונות ולרצונות שלכם ולכן יש להקפיד כאשר אתם בוחנים את אדריכל פנים שיבצע עבורכם את העבודה. לרוב סביר להניח כי תקבלו המלצות לגבי בעל מקצוע כזה או אחר ממכרים או קרובים אולם גם המלצות יכולות לתעתע, מה שטוב לאחד לא בהכרח טוב עבורכם. לכן למרות ההמלצות אותן תקבלו לכו גם לבחון את העבודות שלו, בקרו אצל לקוחות קודמים. יהיו כאלו שיגיעו לביתכם עם מצגת מפוארת שמהללת את עבודתם אולם אין דבר שמשתווה לבדיקה באופן עצמאי, כמו שאומרים טוב מראה עיניים. בדיקה ויזואלית כלומר ללכת ולראות את העבודות הקודמות של אדריכל פנים יתנו לכם תמונת מצב אמיתית לבי אופי העבודה שלו והסגנון באופן כללי. כמובן שכל פרויקט הינו עיצוב ותכנון לגופו אולם לרוב ישנם קווים מנחים שמייחדים את האדריכל פנים מאחרים.

בחירת אדריכל פנים, לאט לאט ולא בחיפזון

ממש כמו שאופים עוגה לפי תפריט וסדר פעולות כך לגבי הבית, החל מתכנון החללים ועד לבחירת הריהוט. היתרון בבחירת אדריכל פנים הוא שלמעשה אנו מרוויחים 2 ציפורים במכה אחת והכוונה היא שאם היינו לצורך עיצוב פנים לוקחים מעצב ואז לוקחים אדריכל שיתכנן את העיצוב בפועל הרי שגם היה עולה לנו יותר וגם היינו צריכים לבזבז  זמן עד שכולם היו מסונכרנים ביניהם, לעומת זאת אדריכל פנים חוסך לנו זמן וכסף. אם כך לסיכום עלינו לזכור שכל אדריכל פנים שונה מרעהו והינו בעל סגנון שונה. ועל מנת לבחור נכון יש לראות את העבודות הקודמות שלו, לקבל המלצות ורק אז להחליט אם ללכת איתו או לא.


המלצות - לא לפספס

מאגר פרויקטים חדשים ויד שנייה ברחבי הארץ באתר כאן בונים ישראל >>