אדריכל פנים

תכנון בניין או בית הינו מהלך לא פשוט כלל, איך להקל ראש בבחירת בעלי המקצוע שאמורים לעבוד ולבצע את הפרויקט המדובר.  כל אחד מהמשתתפים בפרויקט חייב להיות מקצוען בתחומו, רק כך תמזערו נזקים או תקלות, כל בעל מקצוע מחויב להיות עם תעודות וניסיון. אחד מבעלי המקצוע הקריטיים הוא אדריכל פנים. תפקידו של אדריכל פנים הוא לתכנן את המבנה תוך כדי התחשבות בסביבה, בצרכים שלכם ובאילוצים אחרים שתמיד קיימים. אדריכל פנים למעשה הוא אדריכל לכל דבר ועניין שהתמחותו היא עיצוב פנים.

אדריכל פנים , 2 כובעים למקצוע אחד

כאמור תכנון בית אינו דבר של מה בכך, יש צורך לשלב את הרצוי עם המצוי ובכלל זה ליצור קשר בין החלום או הפנטזיה של הלקוח לבין האופן בו ניתן ליישם את הדברים בפועל. אדריכל מתמחה בתכנון והבאת הרעיות לעשייה בפועל, אדריכל פנים למעשה חוסך את מעצב הפנים. החיסכון אינו בא לביטוי רק בהוצאה הכספית אלא גם בכל ההתנהלות בהקשר של השילוב של העיצוב עם התכנון. לצורך המחשה כאשר מעצב פנים מחליט או מבקש לעשות שינויים במהלך הבנייה, שינויים אלו צריכים לעבור דרך האדריכל לצורך אישור ותכנון מחדש, לא אחת לוקח זמן עד שמתקיים התהליך, לעיתים השינויים אינם מאושרים ונוצר עיקוב. לעומת זאת אדריכל פנים הוא עם התמחות בעיצוב פנים ולכן לא מתקיים התהליך המעכב כלל.

איך תבחרו אדריכל פנים

ידוע שלכל בעל מקצוע ובמיוחד בתחום התכנון והבנייה כגון אדריכל  יש סגנון, הדבר נכון גם לגבי מעצב פנים שיוצר על פי קו מנחה שמייחד אותו מאחרים. השילוב ביניהם יצר את ההכלאה אדריכל פנים, לא תמיד השילוב הזה עונה על הציפיות, יתכן כי הסגנון אינו מתאים או דרך העבודה וכדומה. לכן ישנה חשיבות רבה לבדוק היטב טרם בחירה באדריכל פנים, עדיף לבדוק ולחקור, לראות עבודות נוספות ולקבל המלצות מלקוחות נוספים. רק כך תוכלו להבטיח שאכן הבחירה שלכם היא נכונה. עדיף כי תפגשו לקוחות קיימים ולקוחות עבר של אותו אדריכל פנים על מנת ללמוד ולהבין עם מי אתם עומדים לקשור פרק זמן ארוך מחייכם.


המלצות - לא לפספס

מאגר פרויקטים חדשים ויד שנייה ברחבי הארץ באתר כאן בונים ישראל >>