עיצוב פנים והשאלה: מקלחת ואמבטיה יחד בחדר שינה כן או לא?
קטגוריה: עיצוב פנים

עיצוב פנים והשאלה: מקלחת ואמבטיה יחד בחדר שינה כן או לא?

בהתחלה כולנו מפנטזים, בחדר השינה הראשי שרובינו קוראים לו חדר הורים, צריך לכלול בעיצוב הפנים גם אמבטיה וגם מקלחת, וכמה שיותר גדול. אך בפועל וכיום הרבה יותר אין כך פני הדברים. עיצוב פנים של פעם כבר לא תופס כיום. בסקר שנעשה נמצא כי רק שליש מקרב הנשים ופחות מ עשרה אחוזים מהגברים רוצים עיצוב פנים שכולל אמבטיה בחדר השינה שלהם, רובם מעדיפים מקלחת רחבה עם מתיזים מעסים מכל עבר.

adv1

חידוש ריהוט גן עם

ריהוט גן מאפשר לנו לארח או לנוח בגינה שלנו, ישנם לא מעט סוגים של ריהוט גן כאשר לרוב הבולטים שבהם יהיו עשויים מתכת או עץ. שני החומרים האלו מאפשרים ליצור או לעצב ריהוט מדהים ויפה בגינה שלנו.

את התחזוקה השוטפת ניתן לבצע בכמה אופנים בהתאם לחומר ממנו עשוי הריהוט, לרוב יהיה זה ספריי צבע שיתפוס תפקיד מרכזי בחידוש. אולם לא כל ספריי צבע מתאים עבור כל סוג של חומר ולכן מומלץ לבדוק לפני תחילת העבודה האם באמת ספריי צבע שבחרתם מתאים, לצורך הדוגמה מה שמתאים לחידוש רהיטי עץ אינו מתאים לרהיטי ברזל ולהיפך. חשוב לציין כי אין מניעה להשתמש עם צבע לא מתאים אך למעשה הוא לא יחזיק מעמד ויתקלף או שלא ייתן את ההגנה הרצויה.

חידוש ריהוט עץ עם ספריי צבע

את רהיטי העץ מחדשים בכמה שלבים, השלב הראשון הוא קילוף וליטוש צבע ישן, פעולה זו חשובה מאוד מכיוון שהתזת ספריי צבע חדש על צבע מתקלף דינה קילוף וגימור ירודה. הקילוף מתבצע בעזרת שפכטל ונייר שיוף, אין צורך להסיר את הכול רק מה שמתקלף, לאחר מיכן מומלץ למרוח על הריהוט חומר חיטוי נגד מזיקים על מנת לשמר את הריהוט לאורך זמן. השלב האחרון הוא הסרת שאריות אבק וצביעה מחדש, את הצביעה על ידי ספרי צבע יש לבצע ממרחק של בין 20 ל 30 ס"מ, הריסוס חייב להיות בתנועה אחידה מצד לצד. מומלץ בנוסף לבצע את הצביעה במקום סגור ללא אבק או רוח כך תבטיחו צביעה החלקה ונקייה.

חידוש ריהוט ברזל עם ספריי צבע

בדומה לריהוט עץ גם ריהוט ברזל ניתן לביצוע בעזרת ספריי צבע. להבדיל מעץ חייבים להסיר את שכבת הצבע הישן בברזל על מנת ליצור שכבה נקייה ואחידה בעת הצביעה. את הסרת הצבע ניתן לבצע בעזרת מסיר צבע וליטוש. יש להשתמש בספריי צבע יסוד על מנת ליצור קשר בין הברזל לצבע החדש. את ההתזה של ספריי צבע מבצעים כמו בעץ ממרחק ובתנועה, מומלץ להתיז 2 שכבות לפחות על מנת ליצור כיסוי מלא.