קטגוריה: עיצוב פנים

שיפוצים עם גבס - הבחירה המושלמת לשיפוץ

עבודות שיפוצים עם גבס נפוצות מאוד בשנים האחרונות בקרב חברות השיפוצים ובעלי המקצוע. הגבס הוא חומר קל, נוח לעבודה וזול ולכן מרבית אנשי המקצוע העוסקים בשיפוצים מעדיפים לעבוד עם גבס. אם אתם עומדים לפני שיפוצים ויש באפשרותכם להשתמש בגבס, אל תהססו – עבודות גבס הן פיתרון שיפוץ אידיאלי לשדרוג הדירה שלכם

adv1

מהו אדריכל פנים ומתי צריך אותו?

עדיפות של אדריכל פנים בעת בניית בית חדש או שיפוץ בית קיים. אדריכל הוא מוסמך ובעל רישיון להכין תוכנית אדריכלית ולהגישה לביצוע. לעומת זאת מעצב פנים גבולות הגזרה שלו הן בתוך הבית או בסביבתו וגובלות בעיצוב בלבד, מעצב אינו אדריכל ואינו מורשה להכין תוכניות אדריכליות. אולם לא אחת המעצב בוחר לשנות קיר או להרוס אותו ומחובתו להתייעץ עם אדריכל על מנת למנע אסון או נזק למבנה.

כאן בא לביטוי תפקידו של אדריכל פנים, אדריכל פנים הוא מיזוג בין 2 המקצועות, למעשה אדריכל פנים הוא אדריכל עם התמחות בעיצוב פנים. היתרון הוא אדיר, א העיצוב מחייב הריסת קיר, הרי שהאדריכל פנים מראש לא יבקש לפרק קיר אם לא ניתן לעשות זאת.

אדריכל פנים, 2 במחיר אחד

אדריכל פנים למעשה משתמש ב 2 כובעים, הראשון והמחייב הוא כובע התכנון, ההכנה או הבדיקה של תוכניות המבנה וההגשה לרשויות לצורכי אישור. הכובע השני הוא העיצוב, עיצוב פנים מחייב טעם טוב, מקצועיות ויכולת לראות מעבר לקווי הבית. אדריכל פנים למעשה משלב יחד את האלמנטים הנדרשים על ידי בעלי הבית עם נתוני המבנה. חשוב לציין כי אין מעצב שהוא אדריכל, יש אדריכל שהוא מעצב. ההבדל הוא בהסמכה, ובתעודות ובהרשאה להגיש תוכניות. עלויות כל אחד מבעלי המקצוע בנפרד בסיכום הכללי הוא גבוה, עלות אדריכל פנים זולה יותר ותורמת הרבה יותר. תחומי האחריות והבקרה של אדריכל פנים מקיפים הרבה יותר מאשר כל אחד בנפרד.

יתרונות נוספים בעבודה עם אדריכל פנים

כל עבודת בנייה און שיפוץ משלבת בתוכה בעלי מקצוע רבים, כל בעל מקצוע הינו בעל רמת מיומנות וביצוע שונה מאחר. לעיתים בחירת בעל מקצוע כזה או אחר יכולה להיות קשה מאוד, אפילו יותר מבניית הבית עצמו. לאדריכל פנים יש קשרים עם בעלי מקצוע שהוא בא במגע איתם מכורך תפקידו. כאן יש לנו יתרון מסיבה פשוטה, אדריכל מקושר לבעלי מקצוע מסוימים ומעצב פנים מקושר לאחרים, כאשר אנו בוחרים באדריכל פנים הרי שאנו מרוויחים פעמיים. יותר מכך, אם הומלץ לנו על בעל מקצוע מסוים הרי שהוא יהיה מעולה עבורנו, הרי מי ימליץ על בעל מקצוע גרוע, הנזק יהיה כפול גם למוניטין של אוותו ממליץ וגם לבעל המקצוע.